Літня пропозиція від ESET — перейди на комплексне рішення зі знижкою 40 %!

08 / 07 / 2014

З 01 липня до 31 серпня 2014 року всім користувачам антивірусних програм ESET надається унікальна можливість здійснити перехід на комплексні рішення ESET зі знижкою 40%.
У рамках акції доступні наступні варіанти переходу:
Продукт, що використовується:  

Продукт, що використовується

Нове рішення

ESET NOD32 Antivirus→
ESET Endpoint Antivirus →
ESET NOD32 Antivirus →
ESET Cyber Security→

ESET Smart Security
ESET Endpoint Security
ESET Endpoint Security
ESET Cyber Security Pro

 

 

 

 

 

 

 

Таким чином, користувачі можуть забезпечити всесторонній захист своїх комп'ютерів за допомогою додаткових функцій та переваг, реалізованих у комплексних рішеннях ESET, з мінімальними витратами.

Нагадаємо, що при необхідності користувачі продуктів ESET завжди можуть здійснити перехід на інші рішення ESET і тим самим розширити функціональні можливості антивірусної програми. Перехід здійснюється на період до кінця дії ліцензії, що використовується. Ціна переходу розраховується як різниця між вартістю рішення, на який здійснюється перехід, та вартістю продукту, що використовується. У рамках акційної пропозиції ціна переходу з класичних антивірусних продуктів (ESET NOD32 Antivirus, ESET Endpoint Antivirus, ESET Cyber Security) на комплексні рішення (ESET Smart Security, ESET Endpoint Security, ESET Cyber Security Pro) знижена на 40%.
Для здійснення переходу необхідно відправити запит, вказавши активне Ім’я користувача, на електронну адресу soft@tdb.ua.