Logitech G29 та G920 Driving Force: ігрові симулятори для PlayStation 4, Xbox One та ПК

15 / 06 / 2015

Компанія «Техніка для бізнесу» представляє Вашій увазі два ігрових керма від Logitech, провідного виробник інноваційних геймінгових пристроїв, з назвами:

- Logitech Driving Force G920 для Xbox ONE та ПК,

- Logitech G29 Driving Force для PlayStation4 (PS4) та PlayStation3 (PS3).

\"\"

\"\"

Ігрові симулятори створені спеціально для супершвидкісних гонок та довговічної роботи, основними перевагами, яких є: два потужних мотори з силовою віддачею та можливістю дріфтингу, ексклюзивне кермо, що обтягнуте шкірою ручної роботи, педалі газу, гальма та зчеплення з нержавіючої сталі.

Реалістична силова віддача просто вражає – завдяки системі зворотної віддачі, кермо передає реалістичні відчуття від водіння автомобілем, гравець може відчувати нестачу або надлишок обертальності, втрату тяги, відчуття перерозподілу ваги, дорожні умови, знос шин та інші ефекти. Спіральні шестерні, що забезпечують перемикання зчеплення, використовуються в справжніх автомобілях. У керма плавний, тихий і точний хід.

Стильний та надійний дизайн заслуговує додаткової уваги – вбудовані затискачі та отвори під болти дозволяють надійно закріпити кермо на столі або в ігровому гоночному кріслі, аби мінімізувати зсув чи коливання під час агресивних маневрів та максимізувати контроль над пристроєм.

 

\"\"

\"\"

Легкий та швидкий доступ до ігрового управління забезпечують консольні кнопки та напівавтоматичні важелі перемикання передач, що зручно розташовані на кермі.

Окремий підлоговий педальний блок дозволяє  Вам зручно гальмувати, газувати та перемикати передачі, так само, як у справжній машині. Кермо дозволяє приймати більш реалістичне положення тіла для водіння. Нелінійна педаль гальма імітує ефективність гальмівної системи при гнучкому і точному натисканні на педаль. Logitech Driving Force G920 комплектується спеціальним зчепленням і, ті гравці, які хочуть перевірити свої здібності та вміння водіння, можуть отримати по-справжньому захоплюючий гоночний досвід.

\"\"

Додатковий важіль Driving Force Shifter – важіль механічної шестиступінчастої коробки передач з можливістю натискання вниз та у зворотному напрямку. Driving Force Shifter особливий своїм міцним сталевим передавальним валом та шкіряним покриттям ручки важеля.

Logitech Driving Force G920 та Logitech Logitech G29 Driving Force – це те, на що так довго чекали завзяті геймери. Вони спроектовані з урахуванням попередніх пристроїв для водіння і можуть подарувати гравцям справді захоплюючі відчуття.

Вже зовсім скоро такі ігрові симулятори можуть стати Вашими!

Аби першими отримати суперновинку – здійсніть попереднє замовлення у відповідального менеджера.