Маленька справа для великої країни

28 / 08 / 2016

Ми живемо в чудовій країні, у часи, що надихають брати на себе відповідальність і робити бодай маленькі кроки назустріч змінам.

Щодня відбувається багато подій, на які важко вплинути. Іноді це розчаровує. Ми вирішили не чекати на зміни, склавши руки, а почати змінювати себе та самотужки робити маленькі справи для великої країни. Усе починалося з ідеї. Нас надихнула особлива подія – 25-а річниця Незалежності України. Ми вирішили піти в гори.

Гори! На них, погодьтесь, неможливо дивитись без захоплення. І коли крокуєш між невеличких кущиків чорниць, вдихаєш запах духмяних трав, а перед очима з’являється зелене море з пагорбів й смерічок, сизо-голубих верхівок ялинок, що ніжаться в густих хмарах, то у душі нуртують найнеймовірніші емоції. Важко відчути щось схоже, сидячи вдома на канапі. Тому, взявши наплічники, дощовики, прапори та фотокамеру, ми вирушила на найвищу точку Карпат – гору Говерлу.

І ось позаду кілометри крутого шляху та понад дві години виснажливого підйому, ми – на вершині! Навколо краса, яку навряд чи передати словами. У душі вирувала маленька гордість, що ми зуміли скласти іспит на силу духу та подолати нелегкі 2061 м.

Ми підняли синьо-жовтий стяг та розгорнули прапор «Техніки для бізнесу» на найвищій точці України, спільно виконали Гімн України, розвіявши рідні слова над усіма Карпатами.

Мета акції – спонукати українців йти до своєї мети, не дивлячись на жодні перешкоди, в нашому випадку – круті схили, густий масив лісу та протоптані «вірою в найкраще» стежки.

Дорогою додому ділилися враженнями, розмірковували та дійшли висновку, вибратись на Говерлу – обов’язок кожного українця, бо вона – вершина думок, давній мудрець, що доносить до кожного серця невелику істину життя, спосіб самоствердитися та доказ власної внутрішньої сили.

Надзвичайно гордо та приємно, що тепер Ви можете спостерігати, як майоріє корпоративний прапор «Техніки для бізнесу» на самісінькій вершині Говерли – символ наполегливої командної праці кожної ланки нашої компанії.

Друзі, ми вирішили надихнути і вас до схожих кроків та започатковувати флешмоб під назвою «Маленька справа для великої країни». Це дозволить залучити якомога більше людей з різних куточків нашої країни до формування командного духу, корисного та здорового часопроведення.

Його умови надзвичайно прості – організувати поїздку в гори, піднятися на Говерлу, чудово провести час, написати коротенько на своїх інформаційних джерелах про враження від поїздки, вказати від кого прийняли естафету та доручити виконати умови флешмобу наступним учасникам.

Ми, в свою чергу, передаємо челендж просто зараз і  саме вам. Спробуйте повторити наш корпоративний подвиг, вам обов’язково сподобається.

Використовуйте хештег #МаленькаСправаДляВеликоїКраїни, це дасть змогу швидше шукати учасників акції.

Нехай щастить!

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"