Manhattan перемагає в номінації «Best Product Design» на DISTREE EMEA!

22 / 02 / 2012

Компанія Manhattan – провідний виробник комп'ютерних аксесуарів та комплектуючих, отримала престижну нагороду на виставці DISTREE EMEA (E – Europe (Європа), ME – Middle East (Близьких Схід), A – Africa (Африка).

Перемогу у номінації «Best Product Design» вендорові принесло стильне та інноваційне рішення – мишка Stealth mouse ТМ «Manhattan». Це перший у своєму роді аксесуар, що може похвалитись цілковито сенсорним управлінням. Дизайн цієї крихітки не передбачає кнопок чи коліщат: вона працює завдяки сенсорним технологіям, а принцип роботи аналогічний до роботи з планшетом чи смартфоном.

За словами керівництва Manhattan, компанія надзвичайно пишається нагородою та обіцяє уже навесні презентувати новинку на ринку, аби зацікавлені користувачі також змогли оцінити її по достоїнству.

Manhattan перманентно вдосконалює свою продукцію, орієнтуючись на сподівання клієнтів. З Manhattan завжди можна розраховувати на широкий вибір високоякісних продуктів за конкурентоспроможними цінами.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор виробника в Україні, вітає Manhattan із здобуттям нагороди та з нетерпінням чекає на нові креативні розробки партнера!