Материнська плата ASRock QC5000-ITX / PH з інтегрованим APU AMD Kabini

25 / 11 / 2014

У модельному ряду материнських плат компанії ASRock з'явилася чергова новинка, яка зацікавить всіх бажаючих зібрати компактний і безшумний ПК як для офісних, так і для мультимедійних або розважальних цілей. Справа в тому, що модель Mini-ITX ASRock QC5000-ITX / PH створена на основі SoC-процесора AMD A4-5000, який має у своєму розпорядженні чотири процесорних ядра (1,5 ГГц) і графічний адаптер AMD Radeon HD 8330. При цьому його тепловий пакет складає 15 Вт, що дозволило обмежитися лише пасивним радіатором для охолодження.
Підсистема оперативної пам'яті ASRock QC5000-ITX / PH складається з двох DIMM-слотів з підтримкою максимум 32 ГБ пам'яті стандарту DDR3-1600 МГц. А для підключення накопичувачів є два порти SATA 6 Гбіт / с і два інтерфейси SATA 3 Гбіт / с. Розширення функціональності новинки може відбуватися за рахунок роз'єму PCI Express 2.0 x16 (доступно тільки 4 лінії) і слота Mini-PCIe, який можна використовувати для модулів бездротових інтерфейсів.
В наборі зовнішніх і внутрішніх портів плати ASRock QC5000-ITX / PH приємно бачити шість роз'ємів USB 3.0, чотири актуальних відеоінтерфейси (D-Sub, DVI, HDMI, DisplayPort) і шість аудіопортів для підключення зовнішньої акустики. Також новинка вирізняється підвищеним рівнем захисту від стрибків напруги, перенапруги (зокрема, від ударів блискавки) і електростатичних розрядів. Додатково модель оснащена підтримкою ряду корисних фірмових утиліт і технологій.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор AsRock в Україні, пропонує широкий асортимент продукції виробника. Анонсовану новинку ми також незабаром зможемо представити до Вашої уваги за умови попереднього замовлення.