Материнські плати лінійки ASRock X99 з елементною базою Super Alloy для різних категорій користувачів

03 / 09 / 2014

Компанія ASRock представила одразу декілька серій високопродуктивних материнських плат, створених на основі чіпсета Intel X99 для процесорів серії Intel Haswell-E. Моделі серії ASRock X99 Extreme позиціонуються в якості універсальних рішень для систем будь-якого призначення. Для геймерів розроблена серія ASRock X99 Fatal1ty Killer, а оверклокерів порадує серія ASRock X99 Overclocking.
Одним з ключових нововведень для нової лінійки материнських плат є поліпшена концепція ASRock Super Alloy. Вона включає збільшений алюмінієвий радіатор XXL Aluminum Alloy Heat Sink для ефективнішого охолодження силових елементів підсистеми живлення процесора, МОП-транзистори Ultra Dual-N MOSFET (UDN), дроселі Premium 60A Power Choke і Premium Memory Alloy Choke, а також твердотільні конденсатори 12K Platinum Capacitor. До того ж більшість моделей лінійки ASRock X99 використовує 12-фазну підсистему живлення. Все це забезпечує високу стабільність і надійність роботи систем навіть в умовах тривалого навантаження або істотного розгону.
У новинках реалізована підтримка 4-канальних DDR4 UDIMM / RDIMM-модулів з ECC-корекцією, які зможуть «обслуговувати» 128 ГБ пам'яті. А інтерфейс Ultra M.2 з пропускною здатністю до 32 Гбіт / с забезпечить підключення високошвидкісних накопичувачів. Деякі з них володіють підтримкою інтерфейсу Thunderbolt 2 з пропускною здатністю 20 Гбіт / с.
На додаток до вищеописаних переваг, моделі серії ASRock X99 Fatal1ty Killer надають у розпорядження користувачів гігабітний мережевий контролер Qualcomm Atheros Killer з можливістю «пріоритезації» ігрового трафіку.
Рішення серії ASRock X99 Overclocking забезпечують подачу 1300 Вт енергії до ключових вузлів в разі потреби. Досягається це завдяки підтримці 12-фазного дизайну з використанням МОП-транзисторів 24 Dual-N MOSFET. Підсистема ж оперативної пам'яті підтримує модулі серії DDR4-3400 +. Заслуговує на увагу і спеціальне покриття Conformal Coating, що захищає материнську плату від рідин, пилу, корозії та екстремальних температур. Не слід забувати і про спеціальні набори: «Power Kit», «Cooling Kit», «Connector Kit» і «Monitor Kit». 
Якщо ж ви плануєте створити серверну систему на базі чіпсета Intel X99, то в портфоліо компанії ASRock є спеціальна версія - ASRock X99 WS. Вона оснащена підсистемою живлення серверного типу (Server-Grade Power Design) з підвищеною енергоефективністю. До того ж вона без проблем поміститься в корпусах формату 1U. Новинка забезпечує розширені функціональні можливості: підтримку 8-ми DIMM-слотів, використання графічних конфігурацій з максимум 4-ма відеокартами в режимі х8 + х8 + х8 + х8, наявність двох мережевих контролерів компанії Intel.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор AsRock в Україні, пропонує широкий асортимент продукції виробника. Анонсовані новинки ми також незабаром зможемо представити до Вашої уваги за умови попереднього замовлення.