McAfee випустила нову версію MDM системи

10 / 06 / 2013

Компанія McAfee, провідний лідер у розробці рішень інформаційної безпеки, повідомила про появу нової 11-ї версії Enterprise Mobility Management (EMM).

Одним з ключових нововведень стала повна інтеграція EMM з єдиною консоллю ePolicy Orchestrator. Тепер управління мобільними пристроями нічим не відрізняється від управління робочими станціями. Інтеграція несе в собі більш гнучку схему застосування політик: глобально, окремо по платформах (iOS, Android, Windows Phone), окремо за групами (наприклад, для співробітників одного відділу), вибірково для конкретного користувача (наприклад, для керівника або ТОП менеджера) і, нарешті, політика може бути призначена для конкретного пристрою.

Управління великою кількістю пристроїв стало простішим завдяки груповим операціям, які адміністратор системи може виконувати через консоль ePO (оновлення статусу пристрою, очищення даних, розблокування, розгортання пакету та інші).

Інформація про атрибути та стан мобільних пристроїв заноситься в базу даних ePO і може бути використана для побудови запитів і звітів, які допоможуть контролювати стан захисту мобільних пристроїв.

Наступним у списку змін варто згадати асинхронне застосування політик до профілів пристроїв, завдяки чому зміни одного параметра політики не зачіпають інших налаштувань.

У новій версії профіль налаштувань прив'язується до сертифікату пристрою, що дозволило уникнути необхідності ре-ініціалізації пристроїв кожного разу при зміні SSL сертифікату порталу.

McAfee Enterprise Mobility Management 11 сумісний з ePO 4.6.5-5.0

McAfee EMM - система для контролю і управління мобільними пристроями. EMM використовується для примусового застосування корпоративних політик безпеки до смартфонів і планшетів співробітників з метою забезпечення захисту корпоративної інформації, яка обробляється на мобільних платформах. Впровадження даного рішення дозволяє з одного боку домогтися відповідності корпоративним стандартам, а з іншого - захистити дані замовника. Завдяки широкому набору політик, адміністратор системи може гнучко контролювати те, які функції пристрою будуть доступні користувачеві. Рішення підтримує різні мобільні платформи, серед яких iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry.