Microsoft і «Техніка для бізнесу» провели семінар на тему: «Українське законодавство у сфері інтелектуальної власності: легальне ПЗ в організації»

25 / 05 / 2012

Компанія «Техніка для бізнесу» забезпечує своїм корпоративним клієнтам можливість регулярно отримувати корисну інформацію про останні продукти, рішення та інновації світових виробників.

Власне, з цієї метою нещодавно було проведено конференцію за участі Microsoft на тему «Українське законодавство у сфері інтелектуальної власності: легальне програмне забезпечення в організації».

18 травня львівський готель «Reikartz Дворжец» гостинно прийняв учасників заходу, на яких чекало висвітлення таких актуальних тем, як:

- «Переваги використання ліцензійного програмного забезпечення. Види порушень та відповідальність за порушення законодавства у сфері інтелектуальної власності».

- Юридичні тонкощі законодавства у сфері інтелектуальної власності:
· Вас перевіряють: Ваші дії, уповноваження перевіряючих. Хто має право здійснювати перевірки.
· Нормативні акти, де прописані вимоги до легалізації ПЗ,
· Підтвердження легальності використання та оновлення ліцензійного ПЗ: правила зберігання документів та дистрибутивів,
· Порядок та підстави для вилучення ПК з неліцензійним ПЗ,
· Компанія змінює організаційно-правову форму власності, найменування, інші реквізити, продається. Як бути з ПЗ?

- Програмні продукти Microsoft для легалізації програмного забезпечення. Спеціальні пропозиції від Microsoft та «Техніки для бізнесу»

Досвідчені лектори не залишили аудиторію байдужою і на завершення учасники мали змогу отримати відповіді на безліч запитання, що виникли у них в процесі лекцій. Після насиченої навчальної частини на гостей чекав фуршет, де вони мали змогу поділитись враженнями від заходу та поспілкуватись у неформальній обстановці.
Ми вдячні нашим партнерам за плідну співпрацю та будемо раді бачити Вас на наших наступних семінарах!