Microsoft Office 365 стає комерційно доступним в Україні!

04 / 07 / 2012

«Майкрософт Україна» оголошує про комерційний запуск в Україні хмарного сервісу Microsoft Office 365 для бізнесу будь-якого розміру, а також для освітніх закладів. Раніше сервіс був доступний в Україні для тестування, а від сьогодні компанії та організації можуть оформити передплату на будь-який тарифний план залежно від їхніх потреб, починаючи з 2 доларів на місяць на одного користувача за базовий пакет.

Office 365 – це хмарний сервіс, який забезпечує спільну роботу співробітників компанії чи організації та дозволяє працювати з будь-якого комп’ютера чи смартфона з виходом в Інтернет. Він об’єднує інструменти Microsoft Office, платформу для спільної роботи Microsoft SharePoint Online, електронну пошту, календар, контакти через Microsoft Exchange Online та клієнт для обміну миттєвими повідомленнями Microsoft Lync Online. Цей хмарний сервіс не потребує капітальних інвестицій, гарантовано працює 99,9% часу та доступний із будь-якого місця, де є Інтернет.

«Україна приєднується до переліку країн, де Office 365 сьогодні стає комерційно доступним. А отже компанії та організації, які раніше тестували сервіс, а також усі нові клієнти можуть передплатити сервіс, обравши тарифний план відповідно до їхніх потреб. Office 365 вже використовують і гіганти світового бізнесу, і цілі міста, і стартапи та невеликі компанії, оскільки цей хмарний сервіс залишається найкращим вибором для бізнесу та організацій будь-якого розміру, даючи можливість платити лише за ті ресурси, які необхідні, та збільшувати або зменшувати їх у будь-який момент за потреби, – пояснює Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Серед клієнтів Microsoft, які почали користуватися Office 365 протягом останнього року, – міста Нью-Йорк та Сан-Франциско, які надають електронні послуги жителям, поліція Нідерландів, яка зберігає в «хмарі» кримінальні справи, медичні установи, які використовують сервіс для надійного зберігання даних про пацієнтів. Це також авіакомпанії JertBlue та Japan Airlines, всесвітньо відомий виробник листівок Hallmark Cards і багато інших. Українські компанії, які тестували Office 365 протягом останнього року, також позитивно оцінюють його та обирають для свого бізнесу.

Перехід у «хмару» з Office 365 не вимагає змінювати звичний спосіб роботи на комп’ютері, тому що сервіс складається із добре знайомих провідних інструментів продуктивності, яким довіряють користувачі. Люди отримують нові способи віртуальної спільної роботи з будь-якого пристрою, використовуючи відомі офісні програми. До того ж, власники бізнесів отримують надійність, безпеку та увесь необхідний контроль за ІТ-ресурсами у «хмарі».

«Хмара» для освіти

Сьогодні Office 365 також стає доступним для освітніх установ. З цим сервісом викладачі та студенти отримують більше інструментів для спільної роботи в навчальному процесі: створення веб-сайту та внутрішнього порталу закладу, виконання проектів у групах, складання загального розкладу занять, проведення лекцій та семінарів дистанційно тощо. Крім того, навчальні заклади можуть суттєво економити на ІТ-ресурсах і при цьому бути впевненими у надійності та безпеці сервісу, захищеного від спаму та реклами.

У світі на роботу з Office 365 вже переходять цілі школи та університети – близько 43 млн. учнів зможуть у найближчому майбутньому скористатися перевагами роботи у «хмарі». В Україні школи теж вже спробували хмарні сервіси – зокрема, Lync із пакету Office 365.

Про Office 365

З Office 365 приватні підприємці та малий бізнес можуть покращити свою конкурентоздатність, отримавши інструменти Office Web Apps, Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online та веб-сайт лише за 15 хвилин за 6 дол. США за один обліковий запис на місяць. Office 365 для організацій має набір пропозицій для бізнесів середнього та великого обсягу, починаючи від 2 дол. США за обліковий запис на місяць.

Office 365 для організацій також вперше надає можливість встановити на комп’ютери програмне забезпечення Microsoft Office Professional Plus та платити за нього на щомісячній основі. За 22 дол. США за один обліковий запис на місяць підприємства можуть отримати Office Professional Plus разом з електронною поштою, голосовою поштою, клієнтом миттєвих повідомлень та соціальною мережею всередині компанії, веб-портал, службу відеоконференцій та веб-конференцій, ліцензування ПЗ на кожному комп’ютері та службу телефонної підтримки 24/7.

У червні 2012 року користувачі на 46-и ринках вперше отримали доступ до Office 365. Додатково сервіс підтримується на 11-и нових мовних версіях. Як результат, сьогодні Office 365 запропонований на 88-и ринках 32-ма мовами для понад 4 млрд. людей по всьому світу.

Усі ці ринки можуть скористатися постійними вдосконаленнями Office 365. Минулого року Microsoft представив більше 50 нових опцій для сервісу, що у середньому складає по одному оновленню на тиждень. Ці нововведення – як перевстановлення паролю чи розширення сховища для SharePoint Online – покращують продуктивність користувачів та ефективність ІТ-професіоналів.

Office 365 – це гнучкість, знайомі програми, широта вибору опцій для будь-яких організацій: малих чи великих, локальних чи глобальних, освітніх чи комерційних.

Компоненти Microsoft Office 365:

Microsoft Office – доступні на комп’ютері або через веб-інтерфейс інструменти бізнес-продуктивності (Excel, PowerPoint, Word, Outlook).
Ecxhange Online – електронна пошта, календар і контакти з найновішими версіями рішень для захисту від вірусів і спаму.
SharePoint Online – «хмарне» рішення для створення сайтів, порталів, робочих областей для спільної роботи та обміну даними з колегами, партнерами та клієнтами.
Lync Online – миттєві повідомлення, індикатор присутності, аудіо-, відео- та веб-конференції, спільний доступ до екрану доповідача.

Ключові переваги Microsoft Office 365:

Доступ до електронної пошти, документів, календаря, контактів з різних ПК та мобільних телефонів.

Проста взаємодія з колегами та бізнес-партнерами з високим рівнем інформаційної безпеки.

Фінансово гарантована стабільність роботи протягом 99,9% часу.

Доступні рішення, такі як підтримка користувачів, портали, сайти, миттєвий обмін повідомленнями, веб-конференції, електронна та голосова пошта.

Цінові рішення відповідно до поточних вимог, що дозволяє організації ефективно планувати витрати та бути гнучкою у разі зміни бізнес-потреб.

Компанія «Техніка для бізнесу» забезпечує своїх замовників тестовими версіями та запрошує Вас самостійно переконатись у всіх перевагах рішення!