Microsoft показала нову версію Office

18 / 07 / 2012

Два дні тому на прес-конференції в Сан-Франциско виконавчий директор редмондської корпорації Стів Баллмер (Steve Ballmer) показав нову версію найпопулярнішого пакету офісних програм. Microsoft Office отримав новий дизайн і ряд вдосконалень. До його складу увійшли нові версії програм Word, InfoPath Designer, Publisher, OneNote, InfoPath Filler, Excel, Outlook, PowerPoint, Lync та Access. «Новий, сучасний Office забезпечить безпрецедентну продуктивність і гнучкість як для приватних, так і для бізнес-клієнтів. Це хмарний сервіс, і всі його можливості розкриються в поєднанні з платформою Windows 8», – сказав під час заходу Баллмер.

Уже зараз будь-який бажаючий може випробувати Office. Перерахуємо основні переваги і можливості нового продукту Microsoft:

Office і Windows 8
Office чудово пристосований для роботи з Windows 8. Програми у складі пакету легко керують як дотиками, так і клавіатурою або мишею і підтримують інтуїтивно зрозумілі дотики для зручної роботи з контентом.

Для створення записів або управління функціями можна також використовувати стилус. З його допомогою можна швидко перетворити рукописний текст на електронний лист, а також змінювати кольори літер або видаляти допущені помилки.

Офісні програми OneNote і Lync також були оптимізовані для Windows 8 і сенсорних екранів. Так, програма для створення заміток OneNote отримала радіальне меню, яким зручно керувати за допомогою дотиків пальцями.

Версії офісного ПЗ Office Home and Student 2013, до складу якого увійдуть програми Word, Excel, PowerPoint і OneNote, будуть доступні на мобільній платформі Windows RT. Серед пристроїв, які використовують можливості цієї платформи, є і планшет Surface.

Office в «хмарі»

Office за замовчуванням зберігає документи в сервісі SkyDrive, тому користувач завжди може отримати доступ до свого контенту з різних пристроїв: планшетного ПК або смартфону.

Нова програма зберігає в «хмарі» всі призначені для користувача настройки і різноманітну інформацію, включно з найчастіше використовуваними файлами, шаблонами і навіть налаштовуваним словником.

Користувачі, які оформили передплату на Office, зможуть отримати доступ до офісних додатків навіть у тому випадку, якщо залишили свій ПК удома. Для цього потрібен лише комп’ютер на Windows з доступом до Інтернету.

Крім того, підписка забезпечить користувачам доступ до оновлень, а також додатковий дисковий простір SkyDrive як бонус.

Соціальний Office

Новий Office дозволяє безкоштовно зареєструватися в соціальній мережі для корпоративних клієнтів Yammer, яка забезпечує безпечне і продуктивне спілкування бізнесменів. Ця функція інтегрована з платформою для спільної роботи SharePoint і додатками для бізнес-планування Microsoft Dynamics.

За допомогою SharePoint користувачі можуть стежити за оновленнями від конкретних людей або команд, а також у документах або на web-сайтах.

Функція People Card дозволяє інтегрувати контакти для перегляду в будь-якому з офісних додатків – інформація про людину може містити фотографії, контактні дані, оновлення у Facebook або LinkedIn.

Office також інтегрований із сервісом Skype. Його передплатники щомісяця отримують 60 безкоштовних хвилин для дзвінків на телефони по всьому світу. Користувачі можуть інтегрувати Skype-контакти з комунікаційною платформою Microsoft Lync.

Нові функції Office

Популярні програми в пакеті Office отримали нові можливості. Замітки, які користувач створює в OneNote за допомогою клавіатури, пальця або стилуса, будуть зберігатися в хмарі, доступ до них можна буде отримати з різних пристроїв.

Режим Read Mode у програмі Word надає можливість сенсорного управління читанням і забезпечує автоматичне підстроювання під розмір екрана. Ця функція також може відтворювати потокове відео в документах, проглядати виправлення і використовувати дотики для перегортання сторінок.

У PowerPoint з’явилася функція Presenter View, що дозволяє бачити під час презентації попередній і наступні слайди, таймер презентації і свої замітки на одному екрані. Крім того, користувач зможе вносити виправлення в слайди. При цьому глядачі будуть бачити лише поточний слайд презентації.

Office також дозволяє проводити презентації на величезних сенсорних екранах з діагоналлю 82” від Perceptive Pixel .

Стів Баллмер повідомив, що вартість сервісу Office 365 стане відома цієї осені. Користувачам будуть доступні три варіанти підписки:

Office 365 Home Premium – для приватних користувачів. Цей варіант також передбачає додаткові 20 Гб у хмарі SkyDrive і 60 безкоштовних хвилин у Skype кожен місяць;

Office 365 Small Business Premium – для малого бізнесу. Цей сервіс забезпечує доступ до професійної пошти, спільних документів і HD-відеоконференцій;

Office 365 ProPlus – для корпоративних клієнтів, які розраховують поліпшити свою конкурентоспроможність, забезпечивши всіх співробітників зручними інструментами для спільної роботи.