Мініатюрні купольні відеокамери AXIS серії М30!

03 / 10 / 2013

Камери AXIS серії M30 - дуже малопомітні та прості у встановленні стаціонарні купольні камери внутрішнього розміщення з роздільною здатністю HDTV і панорамуванням 360°/180°. Ці камери ідеально підходять для магазинів роздрібної торгівлі, готелів, шкіл, банків та офісів з невеличким бюджетом для організації відеоспостереження.
Особливості IP- камер Axis серії М30:
• Доступна ціна;
• Компактність, пилонепроникна конструкція;
• Широкий кут огляду і панорамування 360°/180°;
• Якість відеозображення рівня HDTV;
• Просте встановлення на стіну або стелю
• Локальне збереження даних (edge storage).

Всі відеокамери AXIS серії M30 мають антивандальну і пилонепроникну конструкцію,  легко встановлюються як на стелю, так і на стіну приміщення. Відеокамери AXIS M3004-V/M3005-V/M3006-V передбачають можливість регулювання по трьох осях, тому легко встановлюються будь-де всередині приміщення. Три відеокамери даної серії підтримують так званий «коридорний формат» зображення (Axis Corridor Format), орієнтований на максимальне охоплення вертикальних областей. Це дуже зручно для відеоспостереження у вузьких високих місцях, наприклад коридорах або сходових клітинах.
AXIS серії M30 підтримують платформу AXIS Camera Application Platform, що дозволяє встановлювати додаткові програми сторонніх розробників, наприклад для підрахунку кількості людей. Моделі AXIS M3006 - V і AXIS M3007 - PV передбачають розвинені можливості для функцій відео аналізу.
Відеокамери оснащуються слотами для карт пам'яті, на які здійснюється запис матеріалу, також підтримується просте і зручне програмне забезпечення для відеоспостереження AXIS Camera Companion.
Модель AXIS M3006-V не лише підтримує стандарт високої чіткості HDTV 1080p, але й може передавати 3-мегапіксельні відеопотоки з роздільною здатністю, що в 1,5 рази перевищує HDTV 1080p. Камера має кут огляду 134 °, тож, якщо встановити її в куті, вона дасть зображення всього приміщення. Моделі AXIS M3004 - V і AXIS M3005 -V є самими компактними відеокамерами цієї серії. M3004 -V має 1-мегапіксельну матрицю і підтримує відеозйомку з максимальною частотою кадрів HDTV 720p , а модель AXIS M3005-V підтримує HDTV 1080p.

Завдяки цифровому управлінню нахилом/поворотом/ кратністю збільшення, реалізованому у всіх відеокамерах AXIS серії M30, можна вважати, що всі вони мають «цифрові варіфокальні об'єктиви», що дозволяють при необхідності дистанційно змінювати кути огляду відеокамер після їх встановлення. Таким чином, одна відеокамера, що дає загальне зображення, замінює декілька звичайних відеокамер.
Для придбання камер AXIS серії M30 та реалізації комплексних проектів, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших рішень для безпеки та ефективної роботи підприємства!