MMD представила три нових монітори для консольних ігор з лінійки Philips Momentum на gamescom 2019

29 / 08 / 2019

Компанія MMD, провідний фахівець з виробництва дисплеїв та ліцензійний партнер Philips з випуску моніторів, представляє три нові моделі в лінійці Philips Momentum: 55-дюймовий Philips Momentum 558M1RY (142 см), 31,5-дюймовий Philips Momentum 328M1R (80 см) та 27-дюймовий Philips Momentum 278M1R (68,6 см). Призначені для консольних геймерів новинки були вперше показані в бізнес-зоні виставки gamescom.

Плавне зображення, неймовірний звук

Три нових монітори Philips з'являться у продажу в першому кварталі 2020 року. Із тріо виділяється 55-дюймовий Philips Momentum 558M1RY. Пристрій оснащений UHD-дисплеєм UltraClear 4K з частотою оновлення 120 Гц, роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та сертифікованою VESA технологією DisplayHDR 1000. Таке поєднання допоможе геймерам повністю зануритись в ігровий процес. Партнером у створенні монітору стала компанія Bowers&Wilkins, завдяки якій новинка прикрасить будь-яку ігрову сесію збалансованими низькими частотами, кристально чистим звучанням голосу та приголомшливим аудіо. Три ігрових звукових режими на вибір дозволять налаштувати звучання за власним бажанням.

Протягом останніх 50 років компанія Bowers&Wilkins є одним з лідерів інновацій в області звуку та визнана у всьому світі, як виробник  передових динаміків для дому, навушників та автомобільних аудіосистем. Вже два роки TP Vision, ексклюзивний ліцензіат Philips TV, співпрацює з Bowers&Wilkins. Компанії спільно створюють виняткові продукти, об'єднавши технологічні переваги та експертизу, які дозволяють надавати найефективніші аудіовізуальні рішення. Результатом стали численні нагороди і премії, а саме «Домашній телевізійний театр року», що вручена асоціацією EISA двічі за останні два роки. Енді Керр, директор з маркетингу та комунікацій Bowers&Wilkins, зазначає:

«В основі всього, що робить Bowers&Wilkins, лежить філософія True Sound: від високоякісних динаміків світового рівня до зазначеного нагородами партнерства з Philips TV. Тепер, працюючи з Philips Monitors, ми раді представити True Sound геймерам завдяки 55-дюймовому Momentum 558M1RY. Я впевнений, що і тут нас чекає не менший успіх!»

 

55-дюймовий ігровий монітор для консолей в лінійці Philips Momentum, оснащений 4K UHD, DisplayHDR 1000, Adaptive-Sync та звуком Bowers&Wilkins, що працює з частотою 120 Гц і затримкою сигналу 4 мс

 

Оснащений HDR 600, 31,5-дюймовий Philips Momentum 328M1R відрізняється високим рівнем контрастності завдяки частоті 120 Гц та роздільній здатності 4K. Завдяки цьому ігрові сесії в напівтемній обстановці стануть більш комфортними для очей, що надасть змогу геймерам не упустити нічого в процесі. Спроектований у новому форматі 27-дюймовий Philips Momentum 278M1R працює з частотою 60 Гц при роздільній здатності 4K, що дозволяє отримувати чіткість зображення без ривків і при цьому у компактному корпусі збережені всі найкращі функції Philips.

 

32-дюймовий ігровой монітор для консолей в лінійці Philips Momentum, оснащений 4K UHD, DisplayHDR 600, Adaptive-Sync та звуком DTS, що працює з частотою 120 Гц і затримкою сигналу 4 мс

 

Всі три монітори оснащені фірмовою інноваційною технологією Ambiglow – ореолом світла навколо пристрою, завдяки якому розважальний контент виходить за межі екрану для максимально захоплюючих вражень. На додаток до підвищеної точності і збалансованості, всі три монітори Momentum оснащені технологією Adaptive-Sync для плавності зображення і низької затримки сигналу. При взаємодії з ігровим режимом технології SmartImage монітори Philips забезпечують візуальні ефекти, які не залишать байдужими навіть найпристрасніших власників консолей.