Монітор BenQ XL2720Z спроектований спільно з професійними гравцями Counter - Strike

05 / 11 / 2013

Компанія BenQ представила новий ігровий монітор XL2720Z, що був спроектований спільно з професійними геймерами Counter - Strike.
Результатом співпраці стали режими FSP1 і FSP2, що полягають у спеціально добраних налаштуваннях яскравості, контрастності, різкості та кольорової гами. Перший режим призначений для гри в Counter - Strike 1.6 , другий - для Counter - Strike: Source.
Також серед переваг монітора варто відзначити технологію Blue Light, що зменшує частку синього кольору в підсвічуванні, який є найбільш шкідливим для очей, технологію Flicker - free - відсутність мерехтіння при будь-якому рівні яскравості, технологію Black eQualizer, що поліпшує видимість у затемнених областях , а також підтримку Nvidia 3D Vision 2.
Власне, сам монітор оснащено панеллю типу TN з діагоналлю 27 дюймів та роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів. Контрастність екрану - 1000:1, час відгуку 1 мс (GtG). Пристрій підтримує кадрову частоту 144 Гц. Підставка монітора дозволяє регулювати висоту, кут нахилу, а також розгортати панель в портретний режим. Без сумніву, модель припаде до смаку геймерам та ентузіастам!
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ на території України представляє широкий асортимент продукції виробника.