Монітор BenQ ZOWIE XL2546K, розроблений спеціально для кіберспорту

15 / 04 / 2024

Монітор-новинка, розроблений спеціально для кіберспорту – BenQ ZOWIE XL2546X.

Один із найшвидших геймерських моніторів з TN матрицею і частотою оновлення 240Hz ZOWIE XL2546K стане прекрасним вибором для завзятого геймера, який неодмінно оцінить блискавичну реакцію та плавність ігрового процесу при будь-якій динамічній грі.

Цей швидкий монітор є спеціальною версією з новою технологією динамічної точності DyAc™ 2 XL2546K. Цікавою для геймерів особливістю монітора ZOWIE XL2546K є функція Setting to Share, яка надає можливість поділитись своїми налаштуваннями дисплея з друзями.

Найкраща у своєму класі чіткість руху завдяки ексклюзивному апаратному дизайну панелі ZOWIE DyAc™/DyAc⁺™/DyAc™2.

Технологія DyAc, спеціально розроблена для мінімізації розмиття та артефактів, зробить ігровий процес надзвичайно плавним, без розривів зображень і несуцільних кадрів та значно покращить контроль прицілу і віддачі в CS:GO.

Налаштування перед іграми або під час раундів стануть набагато зручнішими завдяки зовнішньому контролеру S Switch, який входить в комплект монітора.

Оновлений інтерфейс дозволяє швидко встановлювати, зберігати та відтворювати необхідні для геймера параметри екрана.

Black eQualizer дозволяє додати темні тіні, не змінюючи світлі, що значно покращує видимість в темних сценах, а Color Vibrance, ще більше підвищує яскравість.бленду.

Порівняно зі звичайною панеллю IPS, панель Fast TN забезпечує більш чіткі та різкі контури рухомих зображень для меншого відволікання від небажаного залишкового зображення рухів у грі. Сліпуча білизна зникає набагато швидше порівняно з технологією панелей IPS, що дає гравцям перевагу бачити контури ворога раніше.

Нова підставка для монітора містить промислові підшипники в механізмі регулювання висоти, що дозволяє легше та плавніше регулювати бажану висоту. Полегшена база монітора ZOWIE XL2546K надає додатковий простір для ігрових рухів, надійно зберігаючи при цьому його стійкість. Ергономічність монітора створює комфортне ігрове середовище завдяки індивідуальному вибору висоти, кута нахилу, повороту та довжини ходу монітора.

Присутні у моніторі ZOWIE XL2546K технології із захисту зору, завдяки зниженню рівня синього світла та усуненню шкідливого мерехтіння надають максимальне візуальне задоволення та створюють оптимальний комфорт для очей, зменшуючи їх втому навіть під час тривалої гри.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні. Якщо вам потрібен надійний постачальник товарів BENQ ми запрошуємо вас до співпраці. Своїм партнерам ми пропонуємо монітори BenQ для професіоналів – фотографів, відеографів, архітекторів, дизайнерів, а також монітори для офісних працівників, домашніх користувачів, студентів і гравців. Окрім моніторів своїм партнерам ми пропонуємо проєктори BenQ. Запрошуємо до співпраці!