Монітори BenQ DesignVue та PhotoVue отримали статус Pantone Validated як лідери галузі

30 / 05 / 2019

Компанія BenQ, всесвітньо визнаний постачальник продуктів для цифрового способу життя та новатор у галузі професійних дисплеїв, сьогодні заявила, що її монітори DesignVue серії PD для дизайнерів і монітори PhotoVue серії SW для фотографів стали першими у світі автономними дисплеями, які отримали статус Pantone Validated, що підтверджує сумісність за кольором із безліччю пристроїв виведення кольору промислового рівня, сертифікованих Pantone.

«Pantone Validated надає дизайнерам і фотографам впевненість у тому, що кольори Pantone, які відображаються на екрані упродовж усього їхнього творчого процесу, краще поєднуються в матеріалах у кольорах Pantone або під час моделювання з використанням ліцензованих рішень Pantone, — зазначив Конвей Лі (Conway Lee), президент BenQ Corporation. — Компанія BenQ пишається тим, що приєдналась до світової спільноти професіоналів-колористів, які довіряють системі Pantone, задля забезпечення точності кольору у графіках, індустрії моди, виробленні упаковок, архітектурі та секторі споживчих товарів».

Ретельно оцінені та схвалені експертами з кольору Pantone монітори BenQ DesignVue та PhotoVue підтримують інтегровану корекцію кольору й ексклюзивну технологію AQCOLOR від BenQ, гарантуючи високу точність передачі кольору, а також оптимальну якість під час отримання кольорів із системи відповідності Pantone (Pantone Matching System, PMS). Система PMS, використовувана практично в усіх галузях промисловості та виробниками, відповідальними за колір, у всьому світі, є універсальною мовою кольорів, яка дозволяє творчим особистостям вибирати та підбирати конкретні кольори незалежно від устаткування та матеріалів, використовуваних для отримання необхідного кольору.

Як світовий лідер у галузі комерційного відтворення кольорів, система Pantone забезпечує стандарти кольору, уніфікуючи понад 10 000 кольорів для дизайнерів і розробників продуктів із 1960-х. Перевірка моніторів DesignVue та PhotoVue, здійснювана Pantone, підтримує прагнення компанії BenQ забезпечувати абсолютну точність передачі кольору в професійних дизайнерських програмах.

Випущений у 2019 році новий знак Pantone Validated підтверджує здатність системи управління кольором і пов’язаного з нею апаратного забезпечення достеменно відтворювати повний спектр кольорів PMS, гарантуючи, що виробництво та відображення кольорів у друкованих виданнях або на готових виробах буде втілювати дизайнерську ідею включно з кольорами Pantone, як та показана на пристроях відображення BenQ DesignVue та PhotoVue.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор BenQ в Україні.

https://www.benq.eu/uk-ua/news/for-media-info/designvue-photovue-pantone-validated-forerunner.html