Монітори Neovo серії ТМ, що використовують новітню проекційно – ємністну (P-cap) технологію сенсорного екрану

25 / 07 / 2014

Компанія Neovo  - провідний виробник моніторів як для кінцевих споживачів, так і для спеціалізованого використання у державних, медичних, освітніх та громадських установах, представила нові монітори серії ТМ, що використовують новітню проекційно – ємністну (P-cap) технологію сенсорного екрану. Завдяки цьому в моніторах реалізовано підтримку до 10 дотиків одночасно, покращено швидкість та точність роботи сенсорного інтерфейсу.
Монітори мають абсолютно плоску лицьову поверхню, яка від краю до краю вкрита склом. Скляне покриття захищає екран від подряпин і пошкоджень. Більш того, ці моделі придатні для встановлення у частково відкритих місцях, оскільки робота сенсорного інтерфейсу не страждає від прямого сонячного світла.
Для зручності використання монітори комплектуються гнучкою підставкою з двома шарнірами, що дозволяє регулювати не тільки висоту монітора, але й кут нахилу від -5 до 90º.
В асортименті «Техніки для бізнесу» вже представлено монітори з діагоналлю 21,5 та 23”: TM-22 та TM-23 . Обидві моделі оснащені  LED підсвіткою, вбудованими колонками, USB розгалужувачем та широким вибором інтерфейсів (D-Sub, HDMI, DisplayPort). В моделі TM-23 використана IPS матриця.
Компанія «Техніка для бізнесу», офіційний дистриб’ютор AG Neovo в Україні, запрошує Вас здійснювати замовлення.

\"\"