Ми розширюємо асортимент SSD-накопичувачів та системної пам’яті новим брендом – OCPC!

21 / 07 / 2023

OCPC Gaming USA  — це американський бренд з виробництвом у Тайвані, який пропонує інноваційні компоненти на ринку комп’ютерних ігор. Виробник спеціалізується на високопродуктивних модулях пам’яті, SSD-накопичувачах, графічних картах та аксесуарах для ігор. Продукти OCPC Gaming USA  є вибором оверклокерів, творців контенту, ентузіастів і геймерів по всьому світі для створення високопродуктивної системи.
 
Твердотілі накопичувачі OCPC (SSD) об’ємом від 512 Гб до 2 Тб дозволяють оптимізувати роботу системи, швидше завантажувати ПК і програмне забезпечення. Виробник пропонує твердотілі накопичувачі зі швидшою, тихішою та «холоднішою» роботою, ніж застаріла технологія жорстких дисків. Накопичувачі SSD від OCPC працюють як на шині SATA, так і на PCIe.
 
Оновити системну пам’ять ноутбука чи ПК можна за допомогою OCPC M.2 NVMe SSD, малого формфактора M.2 SSD з інтерфейсом підключення SATA 6 Гбіт/с. Цей SSD-накопичувач прискорить обробку даних і часу завантаження.
 
Пам'ять серії PISTA - це остання флагманська серія OCPC, розроблена для надвисокої екстремальної продуктивності на платформах наступного покоління DDR5. Ця пам’ять має двошаровий алюмінієвий теплорозподілювач (замінити на радіатор), доступний у стандартному кольорі титан + срібло та PISTA Black Label, який є  топовим продуктом виробника.
 
Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці. Станьте нашим партнером і пропонуйте своїм покупцям якісні та популярні товари від провідних світових брендів.