Нова бездротова точка доступу / міст DAP-1420

25 / 12 / 2012

Компанія D-Link представляє нову безпровідну точку доступу / міст для застосування у високошвидкісних домашніх мережах - DAP-1420. Нова точка доступу підтримує передачу потокового медіа-контенту HD-якості і стабільну роботу онлайн-ігор на швидкості до 300 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц, який менш перевантажений бездротовими мережами у порівнянні з традиційним діапазоном 2,4 ГГц.

DAP-1420 оснащена портом 10/100BASE-TX для інтеграції в існуючу дротову мережу або для підключення Ethernet-пристроїв (комп'ютера, ігрової консолі, медіаплеєра та інших пристроїв з Ethernet-портом) до бездротової мережі, а також кнопкою WPS для швидкого налаштування захищеного бездротового з'єднання. Вибір режиму роботи здійснюється за допомогою зовнішнього перемикача на два положення - Access Point або Client. Точка доступу оснащена оригінальним корпусом і вбудованими антенами з коефіцієнтом підсилення 4 dBi, що дозволяє підвищити якість трансляції і значно знизити ймовірність існування «мертвих зон» бездротової мережі.

DAP-1420 підтримує протоколи шифрування WEP, WPA/WPA2, функцію QoS для пріоритетної передачі чутливого до затримок трафіку мультимедійних додатків і забезпечує одночасну передачу до 3 потоків HD-відео.