Нова філософія бренду BenQ: «Тому, що це має значення»!

25 / 10 / 2013

Компанія BenQ, один з провідних світових постачальників технологій і рішень, офіційно оголосила про свою нову філософію бренду: «Тому що це має значення». Це гасло відображає суттєвий розвиток BenQ протягом останніх років, інтеграцію інноваційних продуктів, технологічних рішень і послуг у кожен аспект життя.
Ця нова філософія бренду у найкращий спосіб підкреслює зобов'язання компанії BenQ збагачувати ті аспекти життя, що є найважливішими для сучасних людей – стиль, бізнес, охорону здоров'я, освіту і т.д., аби надати їм можливість жити краще, працювати ефективніше, відчувати себе здоровішими та вдосконалювати процес навчання завдяки вдосконаленим продуктам, послугам та рішенням, до яких належать цифрові проектори, професійні монітори, інтерактивні широкоформатні дисплеї, пристрої для відображення інформації.
Ця філософія лежить в основі розробки продуктів, бізнес-моделі, партнерських стосунків і корпоративної культури BenQ, а також надихає її співробітників до завзятої праці й розробки нових рішень!
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ на території України, представляє широкий асортимент продукції виробника за привабливими цінами.