Нова серія HDD-накопичувачів Seagate Surveillance з сервісом Seagate Rescue

03 / 10 / 2014

Компанія Seagate представила спеціальну серію HDD-накопичувачів - Seagate Surveillance, розроблену для систем відеоспостереження та додатків відеоаналітікі. До її складу увійшли моделі загальним об'ємом від 1 до 6 ТБ. Новинки підтримують до 32 каналів і легко справляються з підвищеними навантаженнями запису даних, що є звичайним явищем в системах відеоспостереження. До того ж вони оснащені сенсорами Rotational Vibration (RV), що дозволяє надійно функціонувати новинкам в системах з максимум 16 подібними накопичувачами, обслуговуючи безліч відеокамер. Зазвичай такий формат систем збереження даних відеоспостереження використовується в багатьох компаніях малого і середнього бізнесу.
Додатковою перевагою моделей серії Seagate Surveillance є підтримка сервісу Seagate Rescue, який дозволяє відновлювати видалені дані. Ефективність його роботи перевищує 90% для файлів, які були вилучені протягом двох тижнів з моменту запуску процесу відновлення.
Новинки об'ємом від 1 до 4 ТБ та версії ємністю 5-6 ТБ незабаром з’являться у продажу, а зацікавлені користувачі вже можуть здійснювати попередні замовлення.

\"\"