Нова серія пам'яті GOODRAM Industrial для промислових рішень!

06 / 11 / 2013

Важкі умови експлуатації промислового устаткування вимагають спеціальних рішень, в яких мають особливе значення надійність, міцність та швидкість. Нова серія пам'яті GOODRAM Industrial - це відповідь польського виробника Wilk Elektronik на очікування сучасної промисловості.

20-річний досвід роботи у сфері виробництва оперативної пам'яті, дозволив компанії створити серію пам'яті GOODRAM Industrial, призначену для промислових рішень. GOODRAM Industrial - це серія карт пам'яті (у тому числі Compact Flash), SSD та модулів пам'яті, що застосовуються як у внутрішніх, так і в зовнішніх промислових додатках. Така пам'ять відмінно підійде для використання у відеореєстраторах, POS-рішеннях, квиткових терміналах та іншому обладнанні, що працює при підвищеному рівні навантаження.
Пам'ять серії GOODRAM Industrial запроектована і призначена для безперервної експлуатації, 24 години на добу, 7 днів на тиждень, тому вона значно міцніша й надійніша за інші моделі. Карти пам'яті створені для того, щоб безперебійно працювати в обладнанні, яке перебуває під впливом надмірного навантаження, екстремальних умов навколишнього середовища тощо. 
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор GOODRAM на території України, представляє широкий асортимент продукції виробника. Анонсовану новинку також можна буде придбати у нас за умови попереднього замовлення.