Нова серія потужних СВО – Nepton від Cooler Master!

25 / 02 / 2014

Nepton - це нова, потужна рідинна система охолодження центрального процесора. У СВО серії Nepton використовуються односекційні і двосекційні радіатори збільшеного розміру, які за площею розсіювання перевершують радіатори серії Seidon та суттєво перевершують її по продуктивності. Крім того, в Nepton використовується потужна помпа власної розробки Cooler Master.
Як і в попередніх моделях СВО, помпа об'єднана в одному корпусі з теплосприймачем, в якому проходить безліч мікроканалів для поліпшення теплообміну. Nepton 140L комплектується односекційним радіатором і одним вентилятором JetFlo 140 мм з автоматичним управлінням оборотами, а Nepton 280L комплектується радіатором 280 мм і двома вентиляторами JetFlo 140 мм з автоматичним керуванням швидкістю обертання крильчатки вентилятора.
Час напрацювання до відмови вентиляторів JetFlo становить 160 000 годин і вони створюють потужний повітряний потік. У комплекті використані шланги збільшеної довжини та діаметру. Таким чином, кількість охолоджуючої рідини, що прокачується за певний час - істотно більша. Крім того, збільшена довжина шлангів дозволяє використовувати Nepton не тільки в корпусах стандартного розміру, але і в системах, які зібрані з використанням блоків серії HAF Stacker. СВО серії Nepton здатні розсіювати понад 300 Ватт теплової енергії екстремально «розігнаного» процесора. Система повністю заправлена, загерметизована і перевірена у фабричних умовах. Користувачеві залишається просто змонтувати її всередині комп'ютера.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор  Cooler Master на території України, представляє широкий асортимент продукції виробника. Анонсована новинка також буде доступна зацікавленим користувачам за умови попереднього замовлення.