Нова серія відеокарт INNO3D GeForce RTX 30 з передовими системами охолодження

07 / 09 / 2020

В асортименті iCHILL X4 і X3 з RGB-підсвічуванням, GAMING X3 з LED-підсвіткою логотипу і базова серія TWIN X2 OC

Нове покоління графічних процесорів NVIDIA RTX оснащено ядрами RT другого покоління, CUDA і тензорними ядрами, які виводять на новий рівень якість графіки, частоту кадрів і підтримку технологій штучного інтелекту як в іграх, так і в програмах для творчості. Архітектура NVIDIA Ampere забезпечує в 1,9 раза  збільшення продуктивності на ват в порівнянні з попереднім поколінням, тому відеокарти INNO3D GeForce RTX 30 забезпечують комфортний ігровий процес в будь-яких умовах. Верхні моделі дозволяють грати навіть в роздільній здатності 8K. GeForce RTX 3090, 3080 і 3070 – величезний стрибок продуктивності між поколіннями за всю історію графічних процесорів NVIDIA.

А яке ж охолодження отримають нові GPU?

iCHILL X4 і X3

GeForce RTX 3090, 3080 iCHILL X4 і X3 оснащені найкращою системою охолодженням та мають заводський розгін.  Все, що потрібно зробити, це підключити їх  та грати в свої улюблені ігри прямо з коробки. Інженери INNO3D хотіли спробувати щось особливе для нової серії NVIDIA RTX 30, зробивши її менш консервативною в плані дизайну. Вони придумали асиметричний і сміливий дизайн X3 з трьома 9-сантиметровими вентиляторами, в той час  як X4 може похвалитися додатковим унікальним 4,5-сантиметровим вентилятором для охолодження області MOSFET. Система охолодження iCHILLX4 оснащена 8-ма мідними тепловими трубками, а X3 - 7-ма мідними тепловими трубками. iCHILL X4 і X3 також оснащені RGB-підсвічуванням, яке є  сумісним з більшістю програмних засобів управління LED-підсвіткою материнських плат.

GAMING X3 і TWIN X2 OC

Для тих, хто хоче підсилити свою систему новою відеокартою INNO3D GeForce RTX 30 Series, але не шукає тих функцій, які пропонує iCHILL, оптимально підійде NNO3D GeForce RTX 3090 GAMING X3 з трьома великими 9-сантиметровими вентиляторами, що забезпечують відмінну ефективність охолодження. Щоб трохи розбавити строгий дизайн цієї системи охолодження до неї додали логотип з LED-підсвіткою. GAMING X3 – виглядає неперевершено, та оснащена вона  технологією охолодження з 7-ма мідними тепловими трубками. Подібним чином оснащена INNO3D GeForce RTX 3080 та RTX 3070 TWIN X2 OC з подвійними 9-сантиметровими вентиляторами та 7-ма мідними тепловими трубками, які забезпечують оптимальне та стабільне охолодження при заводському розгоні чіпа.

Асортимент відеокарт INNO3D GeForce RTX 30 очікується і скоро стане  доступним для партнерів компанії «Техніка для бізнесу»

Дізнатись більше про виробника INNO3D та доступний асортимент можна за посиланням