Нова унікальна категорія пристроїв CoverReader від PocketBook!

06 / 09 / 2013

Компанія РocketВook презентувала на міжнародній виставці IFA у Берліні прототип унікального пристрою - PocketBook CoverReader, що представляє собою тонку і легку книжку з вбудованим E-Ink екраном, виконану у форматі обкладинки для смартфона Samsung Galaxy S4 .
З PocketBook CoverReader любителі почитати на смартфонах матимуть можливість робити це безпечно для зору. Крім того, читання на E-Ink екрані, який споживає зовсім небагато енергії, значно менше розряджає батарейку смартфона.
Пристрій легко підключається і дає можливість не тільки читати улюблені книги, а й переглядати документи, повідомлення електронної пошти або читати тексти з Інтернету на абсолютно безпечному для зору E-Ink екрані. Крім того, на ньому можна виводити інформаційні повідомлення про пропущені дзвінки або прийняті SMS.
На думку творців PocketBook CoverReader, цей пристрій є ідеальним поєднанням стилю, захисту та додаткової функціональності для смартфона і відкриває нову еру у використанні E-Ink технологій!
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор РocketВook на території України, уже цієї осені представить анонсовану новинку в своєму асортименті!