Нові короткофокусні проектори BENQ MS630ST, MX631ST, MW632ST з двома HDMI входами та можливістю MHL-підключення

26 / 05 / 2015

Компанія BenQ розпочала поставки нової серії короткофокусних проекторів з розширеним інтерфейсом підключення до джерел сигналів. Практично, зберігши ціни попередників, новинки тепер мають два HDMI входи, потужну вбудовану акустику, можливість MHL-з'єднання з найсучаснішими планшетами та смартфонами. Ці можливості дозволяють новинкам BenQ претендувати на популярність не тільки в традиційній для короткофокусних проекторів сфері освіти, але й для корпоративного сектору, оснащеного, як правило, більш сучасними комп'ютерами та ґаджетами.

\"\"

У серію входить три проектора MS630ST (800х600), MX631ST (1024x768), MW632ST (1280x800), які відрізняються роздільною здатністю, зазначеною у дужках після назви моделі.

Перші дві моделі встановлюються від екрану на відстані 90-108% ширини зображення, а широкоформатний MW632ST може розташовуватися трохи ближче - 72-87%.

Проектори дуже компактні, вагою у 2,6 кг. вони володіють великим світловим потоком 3200 ANSI lm, що дозволяє в незатемнених приміщеннях працювати з екранами з діагоналлю 100-120 ".

Від попередників новинки відрізняються наявністю другого HDMI входу, який володіє MHL-сумісністю, тобто дозволяє підключати планшети та смартфони з одночасною їх підзарядкою і можливістю управління запущеними на них додатками за допомогою пульта проектора. Зарядка ґаджетів від проектора можлива також після переходу в режим очікування.

\"\"

Важливо, що в проекторі є USB роз'єм з живленням 5В, що дає можливість використовувати його для підключення плеєрів і гаджетів без додаткових зовнішніх джерел живлення. Це дуже зручно тому, що проектор і підключені до нього джерела сигналу можуть у цьому випадку включатися і виключатися з пульта проектора.

Проектори мають вбудовану акустику потужністю 10 Вт, якої в більшості випадків достатньо для озвучування класу та переговорної кімнати. Цікаво, що можливе використання акустики проектора навіть тоді, коли він знаходиться в режимі очікування.

Термін роботи лампи в нових моделях може досягати 10000 годин. Для цього досить після покупки проектора правильно налаштувати режими відключення, переходу в сплячий режим і в режим очікування без відключення лампи. Останній з перерахованих має чудову властивість моментально переключатися на режим максимальної яскравості без паузи на підігрів лампи.

Формуючі зображення дисплеї проекторів використовують мікродзеркальну DLP технологію, яка на тлі конкурентів виділяється двома важливими перевагами - відсутністю піксельної решітки та збереженням кольору протягом усього терміну служби апарату.

Компанія «Техніка для бізнесу», офіційний дистриб’ютор BENQ в Україні, зможе представити анонсовані моделі зацікавленим користувачам за умови попереднього замовлення.