Нові монітори Philips представлені на CeBIT 2013

29 / 03 / 2013

Нещодавно на найбільшій у світі міжнародній виставці CeBIT, присвяченій інформаційним і телекомунікаційним технологіям, був презентований ряд нових моніторів Philips. 

У бізнес-сегменті було представлено монітор Philips формату Cinemascope, співвідношення сторін - 21:9, діагональ - 29 дюймів; PLS-монітор з діагоналлю 27 дюймів із надвисокою роздільною здатністю зображення - 2560x1440, а також IPS-монітор з технологією ErgoSensor, що стежить за поставою користувача під час роботи за монітором.

Серед новинок також був присутній 27'' 3D-монітор для геймерів з технологіями AH-IPS і Ambiglow і 23'' IPS-монітор з технологією MHL.

Розглянемо детальніше деякі моделі.

Philips 298P4QJEB 29'' змінює уявлення про стандартне робоче місце. Технологія AH-IPS забезпечує чітке зображення і відтворення яскравих кольорів. Відмінністю моделі є співвідношення сторін 21:9, завдяки чому місця на робочому столі стає більше і можна працювати з різними комп'ютерними програмами одночасно. Режим Multiview дозволяє заощаджувати час, збільшуючи продуктивність завдяки поділу екрана на дві частини при роботі відразу з двома джерелами: наприклад, з комп'ютером і Blu-ray-програвачем.

Більш продуктивний PLS-монітор з діагоналлю 27 дюймів

Новий Philips 272P4QPJKEB змінює уявлення про чіткість зображення. PLS-монітор з діагоналлю 27 дюймів забезпечує кришталево чітке зображення і надвисоку роздільну здатності - 2560x1440. Модель оснащено великою кількістю корисних функцій, таких як режим Multiview і вбудована камера 2 Мп, що робить його дуже зручним в користуванні. Монітор демонструє відмінні характеристики та ергономічність: він оснащений двома роз'ємами DisplayPort для послідовного підключення, а також портами HDMI і DVI та трьома портами USB 3.0. За допомогою функції повороту екрану зображення можна перевести з горизонтального формату у вертикальний - зручна функція для роботи з текстами і таблицями, а також для редагування фотографій.

Незвичайний 3D-монітор з технологією Ambiglow

Ще один монітор, представлений на виставці CeBIT - 27-дюмовий Philips Gioco для геймерів. Модель демонструє зображення чудової якості завдяки технології AH-IPS, а також оснащена 3D-технологію з пригніченим ефектом мерехтливого зображення та технологією Ambiglow, яка проектує на стіну за екраном світловий ореол, що повторює кольори картинки і візуально розширює екран, залишаючи яскраве враження від перегляду.

Технологія Ambiglow ідеально підходить для перегляду фільмів і комп'ютерних ігор ще й тому, що вона знижує навантаження на зір. Незвичайний ігровий монітор на додаток до всіх функцій оснащений USB-роз'ємом для підзарядки мобільного телефону чи автоматичного перемикання в 3D-режим.

Philips ErgoSensor подбає про здоров'я користувача

Монітор Philips 231P4QRYES розроблено спеціально для професійних користувачів та оснащено панеллю eIPS і технологію ErgoSensor, яка відповідає за ергономіку під час роботи, а саме вимірює відстань від користувача до монітора, регламентує час роботи, а також дає поради щодо поліпшення постави.

23 дюймовий монітор з інноваційною технологією MHL

Philips 237E4QHAD оснащений технологією MHL (Mobile High Definition Link), яка дозволяє переглядати фото та відео, а також грати в комп'ютерні ігри на великому екрані, використовуючи смартфони та планшети на платформі Android.

Компанія «Техніка для бізнесу» невдовзі зможе представити анонсовані моделі у своєму асортименті, тож чекаємо на попередні замовлення!