Нові технології GOODRAM доступні всім!

18 / 12 / 2013

Швидкість, ефективність, стабільність! Тепер кожен може користуватися перевагами SSD GOODRAM С 50, що було створено для вимогливих користувачів, котрі цінують комфортну роботу й привабливі ціни.

Саме для тих, хто хоче користуватися SSD, але з якихось причин утримувався від покупки, компанія Wilk Elektronik - польський виробник комп'ютерної пам'яті GOODRAM, випустила один з найбільш економічних та ефективних накопичувачів!
Новинку було створено на базі інтерфейсу SATA III та оснащено надійним чіпом MLC Toshiba, контролером PS3108 і до 512 Мб оперативної пам'яті DDR3. Нові диски GOODRAM демонструють наступні параметри зчитування і запису інформації: 550 MБ/с (зчитування) і 530MB/с (запис).

Цікавою особливістю є товщина корпусу, котра становить усього 7 мм, тож  SSD можна органічно використовувати в сучасних ультрабуках та інших мобільних пристроях.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор GOODRAM в Україні, представляє широкий асортимент продукції виробника, у тому числі й анонсовану новинку, що неодмінно припаде до смаку навіть найвимогливішим користувачам.