Новий бренд нашої дистриб’юції - GEM Battery!

15 / 03 / 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наш асортимент для партнерів доповнився акумуляторами від Grand Energy Manufacturing Co Ltd для безпечного та стабільного живлення.

Grand Energy Manufacturing Co Ltd / GEM Battery (Китай) вирізняється  щомісячною виробничою потужністю до 144 000 кВА/год, що означає випуск близько 120 000 шт.  акумуляторів 12V100Ah щомісяця.

Компанія та продукція сертифіковані ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, UL, CE, RoHS, TLC. GEM Battery у власних лабораторіях перевіряє якість своїх продуктів (аналізує склад акумуляторів, перевіряє запас електроенергії готових пристроїв, перевіряє роботу акумуляторів в екстремальних умовах, в тому числі з руйнівними експериментами над ними).

GEM Battery розробляє власні технології для виробництва та постачання свинцево-кислотних акумуляторів із розширеними функціями для широкого діапазону застосувань: в системах UPS і EPS, в системах безпеки та сигналізації, для аварійного освітлення та звуку, для живлення медичного обладнання, для живлення устаткування мобільного зв’язку, телекомунікацій та веж, в системах сонячної та вітрової енергії, в мобільних електростанціях, в електротранспорті (баггі, електричні велосипеди, електротранспорт, самокати тощо), стартерах  двигунів мотоциклів.

GEM Battery вирізняються високою енергетичною ємністю, довгим терміном експлуатації, низькою швидкістю розряду та не мають ефекту памяті. Порівняно з іншими батареями ці акумулятори швидко заряджаються. При цьому GEM Battery мають менший вплив на довкілля, оскільки вони не містять шкідливих речовин, таких як свинець і кадмій.  GEM Battery є надійними та безпечними у використанні, оскільки стійкі до перевантаження, перегріву та короткого замикання.

Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах!

Ми регулярно оновлюємо асортимент, для того щоб пропонувати своїм партнерам сучасні технологічні продукти!