Новий ергономічний та стильний 4K-монітор для професіоналів: AOC U2790PQU

02 / 07 / 2019

Компанія AOC, один з провідних світових брендів на ринку моніторів, розширює професійну лінійку 90 Series. 27-дюймовий (68,6 см) монітор U2790PQU з роздільною здатністю 4K (3840x2160) і щільністю 163 пікселів на дюйм дозволяє отримати зображення високої чіткості. Модель U2790PQU обладнана IPS-панеллю з 10-бітною глибиною кольору, яка забезпечує відображення 1,07 мільярда кольорів і плавність переходу між ними. Сіре оздоблення корпусу та відсутність рамок з трьох сторін виділяють монітор серед інших представників класу. Технічні характеристики, які будуть актуальними і в майбутньому, а також ергономічна підставка з регулюванням висоти і функція зменшення синього світіння, перетворюють пристрій у відмінний вибір для професіоналів і просьюмерів, які мають потребу в першокласному рішенні.

Роздільна здатність Ultra HD, також відома як 4K (3840x2160 пікселів) повільно, але впевнено витісняє звичні стандарти 1080p (Full HD) та 1440p (Quad HD). Монітор U2790PQU буде особливо оцінений творцями контенту, відеомонтажерами, digital-художниками, а також людьми, які працюють з таблицями Excel та іншими додатками, що містять великі об’єми інформації. Надчітка і висока деталізація завдяки роздільній здатності 4K, а також точність передачі кольору та 10-бітна глибина кольору IPS-панелі U2790PQU ідеально підійдуть для роботи професіоналів, які працюють у цих галузях.

 

Всі монітори AOC 90 Series поставляються з унікальним сріблясто-металевим покриттям, яке відрізняється від обробки звичайних дисплеїв, де переважають чорний і сірий кольори. U2790PQU продовжує цю тенденцію. Діагональ панелі 27 дюймів (68,6 см) в поєднанні з конструкцією, яка практично не має рамок, забезпечує велику площу екрану, при цьому монітор зберігає компактність і не потребує багато місця на столі. Окрім цього, конструкція моделі передбачає можливість створювати системи з декількох моніторів, що дозволить підвищити продуктивність сучасного робочого місця.

Багато професіоналів та просьюмерів щоденно проводять перед екраном значну кількість часу, та у компанії AOC є ідеальні рішення для того, щоб зробити цей час максимально комфортним. Ергономічна підставка може регулюватися по висоті (до 130 мм), а також повертатися (-45°/+45°) та нахилятися (-3,5°/+19,5°). Для користувачів, які працюють в основному з вертикально-орієнтованим контентом, є можливість вибрати портретний режим. Монітор U2790PQU також оснащений функцією Low Blue Light, яка скорочує інтенсивність короткохвильового синього світіння та захищає здоров'я очей.

 

Модель U2790PQU відповідає нормативам EnergyStar, EPEAT Silver і TCO 6, завдяки чому є сучасним енергоефективним монітором та придатним для використання в офісах.

 

Для підключення U2790PQU до джерела сигналу можна використовувати роз'єми HDMI 2.0, HDMI 1.4 та DisplayPort 1.2, а також гнучкий вбудований 2-портовий хаб USB 3.0. Для виведення звуку призначені два вбудованих 2-ватних динаміки та вихід для навушників.

 

Монітор U2790PQU з'явиться в продажу наприкінці липня.

 

http://eu.aoc.com/