Новий монітор BenQ XL2420G з технологією G-Sync невдовзі надійде у продаж

05 / 08 / 2014

Компанія BenQ повідомила про те, що монітор XL2420G, розрахований на шанувальників ігор та надякіснгого зображення, з'явиться на ринку вже цієї осені!
Панель, виготовлена на базі TN-матриці, має діагональ 24 дюйми і роздільну здатність 1920х1080 пікселів (формат Full HD). Яскравість становить 350 кд/м², контрастність - 1000:1 (показник динамічної контрастності сягає 12 000 000:1). Час відгуку - 1 мс при перемиканні між відтінками сірого. Кути огляду по горизонталі і вертикалі - до 170 і 160 градусів відповідно.
Монітор підтримує технологію NVIDIA G-Sync. Дана система усуває «розриви» екрану і затримку демонстрації зображення. Для цього застосовується спеціальний модуль, який дозволяє синхронізувати монітор з частотою обробки кадрів на GPU, а не навпаки, що призводить до більш швидкісного і плавного зображення без розривів. Стверджується, що це піднімає ігри на «якісно новий рівень».
Монітор BenQ XL2420G підтримує технологію Low Blue Light, що сприяє зниженню інтенсивності синього кольору та дозволяє скоротити навантаження на зоровий апарат і нівелювати втому очей. Завдяки системі Flicker-free відсутнє мерехтіння зображення на різних рівнях яскравості.
Панель обладнана інтерфейсами DVI-DL, HDMI (x2) і DisplayPort. Модель надійде у продаж разом з пультом дистанційного керування S Switch, що дозволяє змінювати установки та режими в OSD-меню.
«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні також незабаром представить анонсовану модель у своєму асортименті.

\"\"