Новий PocketBook Basic 2 - простота і комфорт читання в електронному форматі

25 / 12 / 2013

Днями на ринку з'явиться новий, простий і зручний рідер PocketBook Basic 2, оснащений потужним процесором з тактовою частотою 1 ГГц , що також має в своєму розпорядженні 256 МБ оперативної пам'яті. Збільшена продуктивність апаратної частини забезпечує високу швидкість перегортання сторінок. Для зберігання електронної бібліотеки на Basic 2 доступно 4 ГБ внутрішньої пам'яті. Крім цього, рідер підтримує карти пам'яті формату microSD об'ємом до 32 ГБ.
6-дюймовий Е-Ink екран моделі PocketBook Basic 2 дозволяє читати під будь-якими кутами огляду, забувши про дискомфорт, пов'язаний з відблисками при яскравому освітленні навіть в дуже сонячний день.
Додатково PocketBook Basic 2 оснащений опційним модулем Wi-Fi, який дозволить не тільки легко і швидко поповнювати електронну бібліотеку, але й ділитися враженнями про прочитане за допомогою попередньо встановленого сервісу ReadRate .
Відзначимо, що PocketBook Basic 2 стане прекрасним подарунком навіть для тих, хто й досі надає перевагу паперовим книгам. Ергономічний дизайн новинки забезпечить легке управління, а інтуїтивно зрозумілий інтерфейс припаде до смаку навіть новачкам!
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook на території України, уже з нового року потішить зацікавлених користувачів анонсованою новинкою за вельми привабливою ціною!