Новий PocketBook InkPad 3: маленький рідер з великим екраном

23 / 04 / 2018

Відома у всьому світі компанія PocketBook представила новий електронний рідер InkPad 3 з оновленим дизайном, 7,8-дюймовим екраном E Ink Carta та «інтелектуальною» підсвіткою SMARTligh.

Новий електронний рідер PocketBook InkPad 3 був створений для усіх, хто не уявляє свого життя без читання. Ця модель оснащена матрицею E Ink Carta з діагоналлю 7,8 дюйма, роздільною здатністю 1400х1872 пікселів і щільністю 300 DPI. Ніякої втоми для очей – «гортаючи» сторінки цього рідера, читання буде настільки ж приємним та легким, як і під час читання паперової книжки. Завдяки наявності технології SMARTligh можна регулювати колірну температуру екрану в різний час доби та залежно від біоритмів людини.

«Втиснути» 7,8-дюймовий екран в корпус рідера PocketBook InkPad 3 вдалось завдяки тонким рамкам навколо дисплея, а це означає, що на одній сторінці вміщається більше інформації. Конвертувати книги не обов’язково, адже ця електронна книга підтримує 17 форматів та ідеально підходить для роботи зі сканованими зображеннями, графіками і таблицями.

Великий екран особливо оцінить той, хто читає скановані книжки, які є у відкритому доступі в Інтернеті. Читати таку літературу на більшому екрані набагато комфортніше, тому що скановані зображення не адаптуються до розміру екрану.

Зважаючи на те, що PocketBook InkPad 3 наближений до стандартного розміру більшості підручників, він стане хорошим помічником для школярів та студентів.

Ще одна особливість цієї «читалки» – двоядерний процесор з робочою частотою 1,0 ГГц, 1 ГБ оперативної пам’яті та сховище на 8 ГБ (рідер містить  500 безкоштовних книг на 10 мовах світу; всього вміщається 2000 книг). Завдяки картам пам’яті microSD електронну бібліотеку можна розширити до 32 ГБ.

Користувач може без проблем завантажити будь-який контент, не підключаючи електронну книгу до ПК. Це можливо завдяки вбудованому Wi-Fi та підтримці сервісів Dropbox, «Книги по e-mail», PocketBook Sync.

Окрім цього, рідер має встановлені словники для читання на іноземних мовах; є можливість створення закладок та нотаток. Також пристрій можна ввести в режим сну, закривши кришку, з якого він вийде за менш ніж секунду.

Новий флагманський рідер йде «в комплекті» з хмарним сервісом PocketBook Cloud. Завдяки йому рідер можна синхронізовувати зі смартфоном та планшетом, і читати книги з будь-якого з цих пристроїв (для цього потрібно завантажити додаток PocketBook (є для iOS та Android).

Керувати «читалкою» можна ергономічними клавішами, які розташовані на передній панелі, або ж сенсорним екраном.

PocketBook InkPad 3 стане хорошим другом для комфортного читання як вдома, так і в офісі чи навіть під час подорожі, і цьому, зокрема, сприяють його габарити – 195x136,5x8 мм, вага – 210 грам.