Новий проєктор BENQ W2710i: переглядайте кіно вдома в якості, передбаченій режисером

19 / 06 / 2024

Підготуйте попкорн, адже відтепер ваш дім стане справжнім кінотеатром з проєктором BENQ W2710i True 4K UHD! Насолоджуйтесь неймовірною якістю зображення та кінематографічним досвідом прямо у себе вдома. Підніміть домашні розваги на новий рівень!

Чому варто купити новий проєктор для домашнього кінотеатру BENQ W2710i?

Деталізація кінематографічної якості. Новинка має ексклюзивну локальну систему підвищення контрастності й тонального відтворення HDR-PRO для ідеальної деталізації в темних і яскраво освітлених сценах.

Провідна технологія локального поліпшення контрасту. Ця система розділяє зображення на більш ніж 1000 зон і аналізує яскравість кожного сегмента й коригує гаму окремо для підвищення деталізації в темних і яскравих ділянках і глибини зображення 4K.

Технологія Dynamic Black. Оптимізована для перегляду фільмів система покращеного тонального відтворення компанії BenQ завдяки використанню технології Active Iris і Dynamic Black підвищує контрастність, зберігаючи високу деталізацію в темних ділянках спроєційованого зображення.

Покадрова оптимізація відео HDR. Нова технологія HDR10+ додає динамічні метадані у файли джерела HDR10, які використовуються для коригування й оптимізації кожного кадру відео в режимі HDR відповідно до навколишнього освітлення, щоб підвищити деталізацію і у світлих, і в темних ділянках контенту HDR10+.

Кольори, що відповідають оригінальному баченню режисера. Відчути журбу, радість, закоханість і глибоке хвилювання можна тільки завдяки справжнім кольорам. Проєктори BenQ для домашнього кінотеатру, що завдяки технології CinematicColor мають надширокий колірний простір 95 % DCI-P3 і 100 % Rec.709, відтворюють точні кольори, задумані режисером.

Ексклюзивна технологія точного налаштування колірної температури. Для бездоганно точного відтворення кольорів високоякісні кінопроєктори BenQ мають функцію розширеного налаштування колірної температури з 11 основними рівнями керування балансом білого в межах від високої до низької яскравості, завдяки чому прихильники високоякісного вмісту зможуть максимально точно відрегулювати кольори в середніх тонах.

Створено для насолоди естетикою кінозалу. Для відчуття атмосфери цілковитої присутності в кінотеатрі проєктор W2710i має оптимізовані режими відео, які пристосовані для домашнього кінотеатру й передають якість кінозйомки саме так, як задумали режисери.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Розширюйте асортимент своїх магазинів сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник проєкторів BENQ в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом BENQ з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.