Новинка PocketBook 970 - рідер з 9,7-дюймовим дисплеєм E Ink Carta

17 / 09 / 2021

 

Провідний виробник електронних книжок - PocketBook - презентував нову модель рідера - PocketBook 970 з великим 9,7’’ дисплеєм E Ink Carta. Збільшені розміри екрану ідеально підходять для різного контенту: як для художньої літератури, так і для професійної літератури та підручників, а також коміксів та журналів.

Ємнісна сенсорна панель з роздільною здатністю 1200×825 пікселів (150 DPI) дозволяє поглиблено працювати з контентом: робити нотатки і закладки, виділяти і зберігати важливі частини тексту, користуватися словником і т.д. На відміну від звичних для рідерів технологій підсвічування e-ink, технологія SMARTlight дозволяє індивідуально налаштовувати яскравість екрану і його колірну температуру. Можливість обирати теплі або холодні тони підсвічування залежно від настрою та особистих побажань гарантує комфортне читання при будь-якому освітленні. А в автоматичному режимі налаштування змінюватимуться в залежності від часу доби. Крім того,  можна створювати та зберігати власні шаблони з налаштуванням яскравості і швидко обирати їх у потрібний момент.

У порівнянні з попередниками PocketBook 970 отримав лаконічний дизайн, який сподобається поціновувачам класики. Головним нововведенням моделі є кнопки управління, які були переміщені з нижньої панелі на праву бокову. Тепер читачі можуть зручно гортати сторінки за допомогою бічних кнопок. При цьому G-сенсор, який визначає орієнтацію екрана, робить PocketBook 970 зручним для людей, що тримають книжку і правою, і лівою рукою.правою рукою. Габарити моделі 236,2× 173 × 7,9 мм роблять її одним з найкомпактніших пристроїв в категорії електронних книжок з великим екраном.

PocketBook 970 має продуктивний двоядерний процесор для швидкої роботи і плавного перегортання сторінок. Акумулятор на 2200 мАг дозволяє рідеру працювати без підзарядки до 1 місяця.

Новинка підтримує 19 книжкових і 4 графічних формати. Це дозволяє відкривати книги, документи та зображення у всіх найпопулярніших форматах, без необхідності конвертувати файли. Сервіси PocketBook Cloud і PocketBook Reader дають змогу синхронізувати книжки між різними пристроями. А за допомогою сервісів Dropbox і Send-to-PocketBook, і вбудованого Wi-Fi, користувач може легко переносити файли книжок до рідер у кілька кліків.

Замовлення електронної книжки PocketBook 970 буде доступним нашим партнерам вже у жовтні 2021 року.

Техніка для бізнесу офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні. Усі рідери виробника та аксесуари для них можна переглянути тут.

Якщо ви ще не з нами, заповнюйте форму та реєструйтеся тут і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.