Новинка! Відеокарта GeForce RTX4070 Super Inno3D Twin X2 для гравців та творців

03 / 04 / 2024

Відеокарта GeForce RTX4070 Super Inno3D Twin X2 - це стрімкий стрибок у продуктивності завдяки нейронному рендерингу, який відкриє користувачам нові горизонти ігрового досвіду, дивовижні функції ШІ та грандіозне прискорення робочого процесу.

Архітектура NVIDIA Ada Lovelace має ядра RT 3-го покоління, тензорні ядра 4-го покоління, прискорювач оптичного потоку і надшвидкісну G6Х пам'ятть. Все це забезпечує приголомшливі візуальні ефекти та неймовірно високу частоту кадрів в іграх і програмах для творчості.

З цією відеокартою ви зможете підвищити швидкість реакції, прицілюватись точніше та влучати в ціль раніше за суперника завдяки технологіям NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex та NVIDIA Broadcast.

Технологія NVIDIA DLSS 3 пришвидшує частоту зміни кадрів та покращує якість графіки в іграх. Вона надає геймерам запас продуктивності для гри з максимальними налаштуваннями трасування променів та дозволяє підвищити роздільну здатність зображення.

Технологія NVIDIA Reflex гарантує мінімальну затримку системи та найшвидший її відгук. Вона підтримується моніторами NVIDIA G-SYNC та надає геймерам унікальну конкурентну перевагу в змагальних іграх.

Інноваційний додаток NVIDIA Broadcast поєднав в собі апаратне кодування та декодування. Завдяки потужним можливостям штучного інтелекту прямі трансляції вдалось перенести на новий рівень. Для покращення якості звуку та відео у відеокарті використовуються такі ефекти як віртуальний фон, автоматична рамка веб-камери та видалення шуму мікрофона.

Відеокарта GeForce RTX4070 Super Inno3D Twin X2 сумісна з програмною платформою NVIDIA Studio, яка розроблена спеціально для тих, хто працює з 3D і 2D графікою, професійною обробкою фото та редагуванням відео. Вона задовольнить потреби найскладніших графічних додатків. NVIDIA Omniverse - це платформа для співпраці в 3D-дизайні в рамках набору інструментів NVIDIA Studio. Вона створена для прискорення робочих процесів і об’єднання додатків для швидкого втілення ваших ідей

Проводьте прямі трансляції без розірваних кадрів та затинань. У цьому допоможе NVIDIA Encoder – чудове рішення, яке забезпечує вражаючу продуктивність та якість зображення.

Ваші скріншоти перетворяться на витвір мистецтва з NVIDIA Ansel - потужним ігровим фоторежимом для створення внутрішньоігрових фотографій професійного рівня. Тепер ви можете записувати і ділитися своїми кращими ігровими моментами з друзями – обертайтесь на 360 градусів та робіть скріншоти з максимальною роздільною здатністю з підтримкою HDR.

Функція RTX Video Super Resolution автоматично покращує відео, яке відтворюється у браузерах Chrome або Edge. Вона підвищує чіткість зображень та усуває артефакти, що дозволяє отримати кришталево чисте відео з роздільною здатністю до 4K.

Технологія AMD Smart Access Memory надає прямий доступ до пам'яті відеокарти та дозволяє процесору швидше працювати з великими обсягами даних. Ви отримаєте високу пропускну здатність при пониженому енергоспоживанні і менших затримках.

Протестовані на тисячах апаратних конфігураціях драйвери GeForce Game Ready забезпечують досягнення максимальної продуктивності та надійності.

GeForce Experience допоможе вам своєчасно оновлювати драйвери і оптимізувати ігрові настройки.

Ефективне охолодження відеокарти GeForce RTX4070 Super Inno3D Twin X2 забезпечують два вентилятори діаметром 9 см та великий багатопластинний радіатор.

Лита металева задня пластина з великими прорізами сприяє кращому відводу тепла та надійно захищає відеокарту.

Двослотовий формфактор робить відеокарту GeForce RTX4070 Super Inno3D Twin X2 чудовим варіантом для встановлення в невеликі корпуси MATX та ITX SFF.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів INNO3D в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю відеокарт INNO3D з доставкою по Україні.