Очікуємо на складі новинку - PocketBook Basic Touch!

14 / 11 / 2013

PocketBook Basic Touch - перший у світі рідер з ємнісним мультисенсорним E-Ink екраном на базі  технології Film Touch. Особливістю технології є використання найтоншої пластикової плівки, товщина якої становить всього 0,2 мм, що рівнозначно товщині 2-х стандартних аркушів паперу А4.
За рахунок використання нової технології, вага рідера зменшилась на 12% - істотно для пристрою, який зазвичай тримають однією рукою.
PocketBook Basic Touch оснащений 6-дюймовим E-Ink Pearl дисплеєм. Сенсорна плівка Film Touch має мінімальний вплив на оптичні властивості основного екрану, тому його контрастність і білизна залишаються практично такими ж, що й без сенсорного шару і ще більше нагадують звичайний папір!
Час перегортання сторінок PocketBook Basic Touch істотно скоротився завдяки новому процесору і збільшеному об'єму оперативної пам'яті. PocketBook Basic Touch оснащується 4 Гб вбудованої пам'яті і слотом для Micro SD карт-пам'яті (до 32 Гб).
Модель має сучасний зручний інтерфейс і мультисенсорне управління, а також апаратні кнопки гортання сторінок, що забезпечує максимально комфортне читання.
Вбудований модуль Wi-Fi відкриває безмежні можливості не тільки для читання, користування Інтернетом, але й для спілкування в соціальних мережах з друзями за допомогою сервісу ReadRate.
Новий тонкий і стильний PocketBook Basic Touch подарує вам незабутнє задоволення і відчуття комфорту.

* обсяг пам'яті, доступний користувачеві, може відрізнятись залежно від конфігурації програмного забезпечення вашого пристрою.

** час роботи акумулятора і величини, згадані вище, залежать від режиму використання, підключень і налаштувань.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні.
Поспішайте здійснити замовлення!!!