OCZ Saber 1000 - нова серія SSD-накопичувачів для корпоративного сегменту

24 / 11 / 2014

Компанія OCZ продовжує активно оновлювати модельний ряд своєї продукції. Слідом за рішенням для масового користувацького ринку (OCZ Vertex 460A) з'явилась серія OCZ Saber 1000 для корпоративного сегменту. Вона націлена на ті системи, де переважають інтенсивні навантаження зчитування даних: клієнтські веб-сервери, системи потокового відео, рішення хмарної інфраструктури та онлайн-архівації, системи Customer Relationship Management (CRM) і Enterprise Content Management (ECM), тощо.
До складу серії OCZ Saber 1000 увійшло три моделі, створені в 2,5-дюймовому формфакторі на базі MLC-мікросхем Toshiba A19, контролера OCZ Barefoot 3 M10 і зовнішнього інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с. Їх загальний обсяг становить 256, 512 і 1024 ГБ, однак для користувачів доступні лише 240, 480 і 960 ГБ. Інший простір є службовим. Він використовується спеціальними алгоритмами для більш рівномірного задіяння всіх доступних осередків пам'яті.

Додатково в рішеннях серії OCZ Saber 1000 використовується технологія Power Failure Management Plus (PFM +) для захисту накопичувачів і внутрішніх даних від випадкових перебоїв електроживлення. А застосування системи менеджменту OCZ StoragePeak 1000 істотно підвищує загальний рівень моніторингу та управління використовуваних твердотільних накопичувачів компанії OCZ.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор OCZ в Україні, невдовзі зможе запропонувати зацікавленим користувачам новинку за умови попереднього замовлення.

\"\"