Офісно-діловий комплекс класу «В+» «МАТРИЦЯ»

07 / 07 / 2015

Замовник проекту: «Бізнес Проперті Менеджмент», ТзОВ

Термін реалізації: грудень 2013р. - грудень 2014р.

Про об’єкт.

Адреса: м. Львів, вул. Садова, 2а

Основне призначення: бізнес-центр
Загальна площа: 6300
Тип паркінгу: відкритий

Кількість поверхів: 7

Кількість робочих місць – понад 500
Конструкція: монолітно-каркасний
Фасад: скло, вентильований фасад

Будівля складається з трьох частин: одноповерхової, двоповерхової та семиповерхової.

Втілені рішення.

Технічна частина завдання полягала в проектуванні та побудові наступних інженерних систем:

·     структурована кабельна система (СКС);

·     система відеоспостереження;

·     система контролю доступу;

·     система охоронної сигналізації;

·     системи ефірного телебачення;

·     системи електропостачання;

·     системи електроосвітлення;

·     системи озвучення;

·     кабельних трас для провідних систем.

Результат.

Важливим аспектом для даного об’єкту є виконання усіх інженерних систем у відкритому полі зору. Головним архітектором та замовником будови було поставлено за мету створити технологічний дизайн приміщень в стилі hi-tech. При такому підході підвісні стелі практично відсутні, міжкімнатні та коридорні стіни, двері переважно скляні. В усіх приміщеннях велика кількість  світла та простору. Такі дизайнерські рішення накладають на виконавців інженергих систем додаткові вимоги щодо культури та якості вироконання робіт.

Завданням проекту була побудова такої ІТ-структури, яка буде ефективною та привабливою для потенційних орендарів даного комплексу, також буде врахована згадана специфіка приміщень, які плануються під подальшу оренду.

Техніка для бізнесу з цим завданням успішно справилась.

За результатами роботи було організовано структуровану кабельну систему для потреби як системи IP-телекомунікацій, так і корпоративного телебачення в приміщеннях будівлі: впроваджено мережу Wi-Fi, що дозволяє підключитися до бездротової мережі гостьовим  пристроям; встановлено систему IP-відеоспостереження, які дозволяють звести до мінімуму участь людини в процесі виявлення небезпеки та реагування на тривожні події; систему охоронної сигналізації та контролю доступу.

Компанія «Техніка для бізнесу» виконувала також роботи, повязані з електропостачанням та освітленням всієї споруди. Особливістю монтажу системи освітлення було виконання оригінальних дизайнерських задумів поєднання офісного та художнього світла.

Бізнес центр "Матриця" — сучасний офісно-діловий комплекс класу «В», спроектований для задоволення потреб найбільш вимогливих компаній, що обирають найкращі умови для ведення свого бізнесу. Будівля на сім поверхів  з найсучаснішим архітектурним виконанням. «Матриця» є мультимільйонною спорудою та чи не одним з найкращих бізнес центрів Західної України. До речі, тут розташована нова штаб-квартира найбільшої в Україні ІТ компанії – SoftServe.

Проведена робота – це надійна вигода для орендодавця, адже, орендар отримує приміщення уже з необхідними комунікаціями: йому не потрібно організовувати й обслуговувати кабельні системи, прокладати бездротову мережу Wi-Fi і тд.

«Техніка для бізнесу» гарантує якісне та надійне наданнята послуг по проектуванні та побудові найрізноманітніших інженерних систем. Наша компанія користується спеціальним обладнанням з використаннм власного професійного досвіду.

Ми надаємо гарантії на свою роботу, забезпечуємо подальший супровід та модифікацію за вимогою замовника.