Офіційний анонс «титану» від Inno3D з гібридним кулером

28 / 03 / 2013

Компанія InnoVISION Multimedia Limited (Inno3D) офіційно представила відеокарту Inno3D iChiLL Black Series GeForce GTX Titan Accelero Hybrid LCS, перша публічна демонстрація якої відбулася в рамках нещодавньої міжнародної виставки CeBIT'2013, що пройшла в Ганновері.

Дана модель - оригінальний і фабрично розігнаний варіант флагманського графічного адаптера NVIDIA GeForce GTX Titan, оснащеного гібридною системою охолодження ARCTIC Accelero Hybrid від ARCTIC COOLING AG. Прискорювач виготовлений під шину PCI Express 3.0 х16, а в його основі - створений за 28-наноміліметровими проектними нормами чіп GK110 з 2688 ядрами CUDA на архітектурі Kepler.

Обсяг присутньої на борту пам'яті GDDR5 з 384-бітним інтерфейсом при частоті 6000 МГц - 6144 МБ. Базова частота графічного ядра - 937 МГц, однак завдяки вдосконаленій технології NVIDIA GPU Boost 2.0 може динамічно підвищуватися до 980 МГц. Для організації додаткового живлення передбачені спеціальні восьмиконтактний і шестиконтактний роз'єми. Новинка сумісна з DirectX 11.1 і підтримує такі технології NVIDIA, як FXAA, TXAA, Adaptive VSync, 3D Vision, 3D Vision Surround, CUDA, PhysX і 3-Way SLI / SLI. На задній панелі знаходяться два порти DVI, а також по одному виходу HDMI і DisplayPort.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Inno3D на території України невдовзі представить анонсовану новинку у своєму асортименті.