Оперативна пам'ять AMDMemory – незаперечна якість, підтверджена фахівцями!

05 / 04 / 2012

Нещодавно компанія AMD представила на ринку три лінійки пам'яті: Entertainment, Performance і Radeon Edition, які відрізняються штатною частотою та призначаються для  різних груп користувачів.

Тактова частота модулів пам'яті серії Entertainment Edition становить 1333 МГц і 1600 МГц. Серія Performance Edition підтримує тактову частоту 1600 МГц і вище, має менші затримки. Остання серія Radeon Edition працює на тактовій частоті від 1866 МГц і призначена для ентузіастів.

Модулі налаштовані, випробувані і сертифіковані для широкого спектру платформ, забезпечують хорошу продуктивність і не відрізняються високою ціною в порівнянні з аналогами.

Протягом тестувань, проведених фаховими тестовими лабораторіями, нові модулі пам'яті AMD Entertainment Edition продемонстрували чудові показники, поєднуючи в собі відмінне співвідношення продуктивності, ціни і високої надійності. Як результат – AMD Entertainment Edition та AMD Performance Edition отримали редакційні нагороди та схвальні відгуки незалежних експертів.

Славнозвісні модулі уже представлені в асортименті «Техніки для бізнесу», тож запрошуємо зацікавлених ентузіастів робити замовлення!