Oracle випускає нову версію Oracle Primavera P6 Analytics
Корпорація Oracle оголосила про початок продажів нової версії рішення для бізнес-аналізу Oracle Primavera P6 Analytics, продовжуючи надавати організаціям ефективні інструменти для прийняття рішень і управління проектами. Це рішення для бізнес-аналізу, яке допоможе підприємствам знизити проектні ризики шляхом прискорення аналізу та покращення контролю над виконанням проектів.
Oracle Primavera P6 Analytics 3.1 зберігає щоденну історію змін по будь-якому корпоративному проекту, який управляється рішенням Oracle Primavera P6 Enterprise Portfolio Management. Крім того, цінні аналітичні дані про проекти, які надаються Oracle Primavera P6 Analytics, доповнюють і вдосконалюють інформацію про проекти, портфелі проектів і ресурси, управління яких здійснюється в Oracle Primavera P6 Enterprise Portfolio Management.
Нова версія Oracle Primavera P6 Analytics пропонує:
Advanced Risk Identification and Mitigation for Asset-Intensive Industries - розширені можливості виявлення та зменшення ризиків для підприємств, які дозволяють компаніям:
• Гарантувати повний контроль над проектами технічного обслуговування завдяки оперативному виявленню будь-яких ризиків і виконанню необхідних коригувань.
• Відслідковувати параметри планування робіт за допомогою вбудованих ключових показників ефективності (KPI), які засновані на характеристиках робочого процесу, описаних у нормативних документах INPO AP-928. Система показників AP-928, використовувана підприємствами ядерної енергетики США, пропонує найбільш стандартизовані й суворо регламентовані практичні методики управління проектами.
Daily History-Driven Trending Analytics - можливості аналізу тенденцій, засновані на щоденних історичних даних, які дозволяють:
• Щодня відстежувати історичні дані, щоб співробітники відділів по управлінню проектами, менеджери проектів і керівники компанії могли отримувати більш точні та інформативні результати поглибленого аналізу тенденцій, і відповідним чином реагувати на них.
• Щодня порівнювати показники ефективності виконання проекту, щоб отримувати точні та своєчасні відповіді на питання: «Які роботи повинні були початися? Які роботи вже стартували? Чи додані нові роботи в графік? »
• Аналізувати тенденції не тільки стосовно продуктивності, але також за такими показниками, як найменування робіт, звітні дати та значення кодів.
Покращений інтерфейс користувача:
• Підтримка нових користувальницьких полів (UDF) для класифікації ресурсів та їх призначення з використанням таких типів даних, як дата і текст, з метою отримання більш повної інформації про ресурси, проекти і проектну діяльність.
• Можливість аналізу проектних даних на будь-якому рівні глобального проекту, окремої роботи або коду ресурсів, незалежно від кількості кодових рівнів, визначених в P6 EPPM. Це підвищить прозорість та інформованість стосовно стану проектів і портфелів проектів підприємства на основі ключових користувальницьких атрибутів.
• Додатково: оновлення вбудованих ETL-процесів (Extract, Transform and Load - витяг, перетворення і завантаження даних) для підтримки специфічних вимог бізнесу.