Pantum M6700D - справжній улюбленець офісу!

23 / 05 / 2024

Улюбленець всього офісу і справжній трудяга - багатофункціональний пристрій Pantum M6700D! Цей БФП є ідеальним помічником у малому та середньому бізнесі.

Pantum M6700D забезпечить документи чудової якості з високою швидкістю друку, а також копіювання, і сканування. Пристрій здійснює лазерний друк професійного рівня з роздільною здатністю 1200x1200 dpi!

При цьому БФП не потребує значних витрат, що сприятливо позначається на бюджеті компанії.  Копіювання квитанцій, посвідчень та інших документів формату А4 за допомогою однієї кнопки неабияк спрощує справу.

Відскановані документи надсилаються на ПК, у PDF-файл та інші програми, що значно економить робочий час. Місткість завантажувального лотка - 250 сторінок, вихідного - 150 сторінок. Місячне навантаження Pantum M6700D становить до 60 000 сторінок на місяць!

Потужний процесор частотою 525 МГц та 128 МБ вбудованої пам’яті дозволяють здійснювати автоматичний двосторонній друк та копіювання зі швидкістю 30 сторінок А4 формату за хвилину. Ксерокс підтримує чотири види автоматичної корекції зображень – робіть двосторонні копії ідентифікаційних та інших документів, N-up та Clone копії.

Використовуючи планшетний сканер у верхній частині БФП ви зможете легко оцифрувати дитячі малюнки, старі фотографії чи важливі документи.

Модель має порт USB 2.0 Hi-Speed.

У нашому асортименті для партнерів є БФП та принтери Pantum, оригінальні картриджі та комплекти для заправки картриджів. Використання оригінальних комплектуючих дозволяє зберегти офіційну гарантію від виробника.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Pantum в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник Pantum в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари Pantum з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.