Партнерство з компанією-виробником PNY

11 / 09 / 2019

Раді повідомити Вам, що компанія «Техніка для бізнесу» розширила свій портфель дистрибуційних брендів відомою компанією-виробником PNY.

Компанія PNY – це світовий лідер у галузі технологій з 30 річним досвідом, що займається виробництвом електроніки для споживачів та бізнесу.

ЇЇ продукція доступна в понад 50 країнах світу, де вона продається в найбільших роздрібних торгових мережах. Компанія PNY пишається тим, що її товари виготовляються у США.

Портфоліо компанії включає широкий асортимент флеш-накопичувачів USB, флеш-карт пам'яті, універсальні батареї для зарядки портативних пристроїв (смартфонів та планшетів), оперативної пам'яті для ПК та серверів, твердотільних накопичувачів, кабелів, адаптерів, графічних карт NVIDIA® та USB флеш-пам’яті HP. Продукти PNY функціонують із широким спектром комп'ютерних, мобільних та цифрових пристроїв.

Партнерами PNY є такі всесвітньо відомі компанії як HP та NVIDIA, а також багато інших торгових марок. Компанія постійно вивчає нові варіанти розширення асортименту продукції.

Система управління якістю PNY постійно сертифікується за стандартом ISO 9001 з 1994 року.

У 2009 році компанія PNY впровадила на своєму виробництві технологію безсвинцевої пайки, що дозволило покращити якість продукції.

Екологічно чиста упаковка PNY, представлена в 2010 році, виготовлена з екологічних матеріалів, що сприяло зменшенню кількості використаного пластику на 70%.