Переведіть свою аналогову систему на швидкісний шлях!

08 / 05 / 2012

Відеокодери AXIS - ідеальний спосіб користатись перевагами IP спостереження, навіть якщо Ви ще не готові розлучитися з аналоговою системою. Відеокодери AXIS захищають Ваші інвестиції, дозволяючи працювати аналоговим і мережевим камерам. Маючи в наявності широкий асортимент відеокодерів, AXIS задовольняє всі технічні потреби при будь-якому бюджеті. 

Вибір продукту за 3 простих кроки:
Незалежно від потреб, відеокодери Axis володіють широким спектром переваг для Вашої системи.

1. Автономні камери або камери зі стійками? Автономні: Для невеликих установок з мінімальними коаксіальними кабельними з'єднаннями. Стійки застосовуються для AXIS Q7900 або AXIS 291 1U: Для установок безлічі камер з коаксіальними кабелями, що ведуть в диспетчерську.  

2. Скільки каналів Вам потрібно?
У продажу є одно-, 4-и, 6-ти і 16-ти канальні. При використанні стійок, можна задіяти до 84 аналогових камер на одній 19-дюймовій стійці форм фактора 4U.  
3. Які функції важливі для Вашої системи?
Вам не потрібна повна частота кадрів у всіх дозволах? Спробуйте нову економічну серію відео кодерів AXIS M70 з частотою 15 кадрів в секунду у всіх дозволах.  Виникла потреба в багаторазових потоках стиснення H.264? Спробуйте повнофункціональну, вдосконалену і безпечну серію відео кодерів AXIS Q74.
Виникла потреба в одночасному перегляді 4 каналів без програмного забезпечення для управління відеоспостереженням? Спробуйте одну з нових серій відеокодерів AXIS M70 або відеокодерів AXIS P72 з чотиристороннім оглядом високої роздільної здатності.  Виникла потреба додати аудіо виявлення до інтелектуальних можливостей відео? У AXIS є багато відеокодерів, щоб задовольнити ваші потреби.  Потрібно підтримувати вдосконалену аналітику, таку як відображення тепла або підрахунок кількості людей? Спробуйте відеокодери серії AXIS Q74 з підтримкою AXIS Camera Application Platform.
Необхідна інтегрована система і управління аварійним сигналом? Виберіть відеокодер AXIS з підтримкою введення-виведення.
Треба зв'язатися з людиною, яка буде знаходитися перед камерами? Виберіть відеокодер AXIS з двостороннім аудіо.
У вас трапляються переривання в мережі і при цьому ви не можете дозволити собі пропустити подію? Виберіть відеокодер AXIS зі слотами SD / SDHC для локального зберігання даних.