Перші вісточки про відеокарту SAPPHIRE Radeon R9 285

18 / 08 / 2014

В інтернет просочилися перші фотографії нової відеокарти - SAPPHIRE Radeon R9 285. Ймовірно, вона побудована на базі графічного процесора AMD Radeon R9 285 (AMD Tonga PRO), що дає всі підстави сподіватися на появу в подальшому версій на основі повнофункціонального AMD Radeon R9 285X (AMD Tonga XT). Тому кількість структурних елементів (потокових процесорів, текстурних і растрових блоків) в новинці поки що залишається невідомою.
Базова частота графічного процесора AMD Radeon R9 285 заявлена на рівні 918 МГц. В парі з ним використовується 2 ГБ GDDR5-пам'яті з ефективною частотою 5500 МГц і 256-бітною шиною даних, що забезпечує пропускну здатність на рівні 176 ГБ / с.
Модель SAPPHIRE Radeon R9 285 оснащена фірмовим кулером Dual-X, в конструкції якого використовується мідна основа, чотири мідних теплових трубки, масивний алюмінієвий радіатор та два осьових вентилятора. Для підключення моніторів доступні два порти DVI, один HDMI і один DisplayPort. А для коректної роботи новинки слід підключити два 6-контактних коннектора PCIe.
Очікується, що на ринок моделі серії AMD Radeon R9 285 вийдуть вже наступного місяця. Компанія «Техніка для бізнесу» представляє широкий асортимент продукції SAPPHIRE, тож незабаром ми зможемо потішити зацікавлених користувачів анонсованою новинкою (за умови попереднього замовлення).

\"\"