Philips представила новий монітор 239C4QHWAB Miracast

20 / 03 / 2014

Компанія Philips повідомила про випуск нової моделі монітора - 239C4QHWAB, що підтримує технологію Miracast.
Представлена новинка має діагональ екрану 23 дюйми і підтримує Full HD 1920 × 1080. У пристрої використовується матриця IPS з підсвічуванням W-LED. Максимальні кути огляду по вертикалі і горизонталі -178 градусів, а максимальна яскравість зображення - 250 кд/м². Для підключення джерел сигналу доступні інтерфейси MHL -HDMI і VGA.
Завдяки підтримці технології Miracast монітор Philips 239C4QHWAB дозволяє в режимі реального часу виводити зображення з сумісного смартфона або планшета під управлінням ОС Android. Для ініціалізації режиму потрібно лише натиснути кнопку на підставці монітора! Після активації Miracast будь-які фотографії, відео, а також інтерфейси додатків з мобільного пристрою будуть відображатися на екрані. Якщо ж підтримка Miracast в мобільному пристрої не реалізована - вивести зображення і звук можна за допомогою MHL - інтерфейсу.
Philips 239C4QHWAB Miracast вже з'явився на ринку, тож «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор моніторів Philips в Україні, незабаром зможемо потішити зацікавлених користувачів новинкою за привабливою ціною!