Plustek MobileOffice D412: на допомогу мобільному офісу

09 / 10 / 2012

Plustek MobileOffice D412 - це мініатюрний легкий пристрій, схожий на невеликий брусок, котрий цілком підійде для роботи, що передбачає часті переїзди. Ніяких відкидних лотків тут немає, користувачеві потрібно лише вставити оригінал документу в щілину приймального пристрою.

Кабелів підключення два: один забезпечує пристрій живленням від USB-інтерфейсу, інший відповідає за передачу даних. Це корисно, коли необхідно відсканувати важливий документ у польових умовах, де немає розеток, а є лише ноутбук або планшет. Окрім аркушів, модель D412 з легкістю відсканує візитки і пластикові карти. На корпусі розміщені всього дві кнопки - PDF і Scan. Перша дозволяє швидко отримати pdf-копію документу, друга, більш функціональна, дає можливість вибрати додаток, що працює з отриманим відбитком.
Долучений пакет ПЗ забезпечує всі можливості по скануванню і подальшій обробці електронних документів. А для отримання більш точних результатів до пристрою додається калібрувальний лист.

Незважаючи на свою мініатюрність, апарат досить швидкий - він сканує аркуш формату А4 приблизно за 10 с, тож стане просто незамінним супутником для осіб, що цінують якість, швидкість та мобільність!

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Plustek в Україні.