Plustek оновлює лінійку моделей з серії OpticFilm

27 / 06 / 2012

Нові сканери мають покращений користувальницький інтерфейс, забезпечують високу якість зображення і в комплект входить новітня версія професійного програмного забезпечення SilverFast 8.

Компанія Plustek повідомляє про появу на ринку трьох новинок сімейства плівкових сканерів. Новинки OpticFilm ідеально підходять як для досвідчених професіоналів, так і для фотографів-аматорів. Всі три моделі сумісні з ОС Windows і Macintosh.

Моделі OpticFilm 8100, OpticFilm 8200i SE і OpticFilm 8200i Ai є спеціалізованими плівковими сканерами з можливістю сканування 35 - міліметрових негативних плівок і діапозитивів. Сканери оснащені останньою восьмою версією програмного забезпечення SilverFast 8, що розроблено для професійного редагування зображень. Проте, не дивлячись на всю серйозність, програма має простий і зручний користувальницький інтерфейс.

Таким чином, Ви витратите мінімум часу і зусиль на навчання користування даною програмою. Навіть новачки без зусиль зможуть створювати чудові фотографії, використовуючи різні автоматичні функції.

Один з ключових елементів програми SilverFast 8 - функція WorkflowPilot®, що є провідником користувача в процесі сканування і обробки зображень. Іншим доповненням SilverFast 8 є можливість попереднього перегляду зображень, що дозволяє моментально побачити виконані налаштування. Навіть результати застосування таких складних функцій, як iSRD (видалення пилу і подряпин) будуть миттєво відображені на моніторі. Серед інших корисних функцій програми SilverFast можна виділити NegaFix ®, яка гарантує неперевершений результат матеріалу при «переведенні» негативів у позитиви. Функція Multi-Exposure ® використовується для підвищення динамічного діапазону, зменшення шуму і підвищення деталізації зображення.

Сканери OpticFilm мають чітку оптичну систему, що забезпечує ідеальну якість зображень для всіх типів плівок. Вбудований інфрачервоний канал в моделях OF8200i SE і OF8200i Ai допомагає видалити пил і подряпини після сканування, не вдаючись до подальшої тривалої обробки зображень. Програмне забезпечення SilverFast 8 також підтримує функцію Multi-Tasking.

Завдяки сканеріам Plustek OpticFilm 8100, 8200i SE і 8200i AI, Ви отримаєте зображення найвищої якості з будь-якого оригіналу!