Plustek представляє компактний портативний сканер MobileOffice H100

26 / 07 / 2013

Можливість миттєвого перегляду гарантує точність захоплення будь-якого зображення.

Plustek MobileOffice H100 - портативний, простий у використанні сканер, котрий може сканувати все, що завгодно, у тому числі документи, візитні картки, книжкові сторінки, журнальні статті та багато іншого. MobileOffice H100 може сканувати навіть те, що на думку багатьох користувачів, не може скануватись: тканина, об'ємні плоскі предмети, коробки та ін. Завдяки компактному розміру і невеликій вазі, MobileOffice H100 легко поміститься в будь-якій сумці чи кейсі.

iScan - нова програма від Plustek, що забезпечує можливість миттєвого попереднього перегляду зображень. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що відскановані зображення будуть спотворені або на них відсутні якісь деталі. Вікно попереднього перегляду також забезпечує різні інструменти для редагування.

Сканер підключаться до ПК за допомогою USB. Його перевагою у порівнянні з аналогічною бездротовою моделлю є відсутність карти пам'яті і батарейок. Всі відскановані файли негайно відправляються на Ваш ПК, що виключає можливість втрати важливої ​​або конфіденційної інформації.

Сканер Plustek MobileOffice H100 - це ідеальний інструмент сканування для студентів, ділових мандрівників, істориків та дослідників. Цей корисний девайс допоможе оцифрувати все, що завгодно та зможе працювати будь-де, де є ПК або ноутбук.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Plustek в Україні, вже представляє анонсовану модуль у своєму асортименті та запрошує зацікавлених користувачів самостійно переконатись у її численних перевагах.