PLUSTEK представляє новий портативний сканер MOBILE OFFICE S410

26 / 03 / 2012

Компанія Plustek - провідний виробник портативних, планшетних і документних сканерів, представляє новинку із серії мобільних сканерів - MobileOffice S410. Одним натисканням кнопки сканер MobileOffice S410 перетворює всі Ваші паперові документи, чеки, візитні картки в PDF файли з передбаченою можливістю пошуку.

Сканер підключається до комп'ютера через USB і не вимагає додаткового джерела живлення. Завдяки своїй мобільності, модель можна використовувати як в офісі і вдома, так і в дорозі. Швидкість сканування - 6 аркушів на хвилину.

Також натисненням однієї кнопки Ви маєте можливість сканувати документи прямо в Evernote, а фотографії в Google Picasa. Вбудований пакет програмного забезпечення та OCR дозволять без зусиль сканувати документи і керувати ними. Сканування одним дотиком за допомогою програми DocAction та підтримка драйверів TWAIN, гарантують можливість роботи з безліччю різних програмних додатків.

Ще однією характеристикою сканера MobileOffice S410 є наявність вдосконаленої технології обробки зображень, яка дозволяє сканувати документи найрізноманітніших розмірів без будь-яких попередніх налаштувань. Всі отримані зображення автоматично випрямляються, повертаються і готуються до показу.

Сканер MobileOffice S410 - це новітнє доповнення до моделей ультра-мобільних сканерів Plustek, створених для оперативного сканування важливих і термінових документів. Він допоможе скоротити час бізнес процесу і уникнути можливих помилок при ручному введенні інформації.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Plustek на території України, рекомендує звернути увагу на цю модель, яка, безперечно, зацікавить користувачів, що цінують практичність та високу функціональність. Протягом кільком місяців анонсована новинка з’явиться у нашому асортименті.